با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع خطوط کنار لب با تزریق ژل
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 850 بازدید

  رفع خطوط کنار لب با تزریق ژل

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2]

  چین و چروک صورت ، علاوه بر مسن تر نشان دادن چهره ، شادابی و طراوت را از فرد دور می کنند ، از این رو همواره رفع موثر چین و شکن های متعدد پوست مورد توجه قرار دارد ، با ما همراه باشید تا در این مقاله رفع خطوط کنار لب با تزریق ژل را مورد بررسی قرار دهیم .

  خطوط کنار لب

  خطوط ریز کنار لب به صورت عمود بر لب ها ، به صورت چین و چروک روی لب بالایی دیده می شوند و به شدت فرد را چروکیده نشان می دهند .

  علت خطوط کنار لب

  افزایش سن ، نور آفتاب ، کاهش تولید کلاژن در زیر پوست ، خندیدن ، جویدن غذا ، جمع کردن و چروک کردن لب ها ، تحلیل بافت نرم زیر پوست بالای لب و …. ار جمله دلایل ایجاد کننده ی خطوط کنار لب می باشد .

  رفع خطوط کنار لب با تزریق ژل

  به کمک ژل می توان خطوط کنار لب را برطرف نمود ، ژل ها از مواد طبیعی و سازگار با بدن ساخته می شوند و با خاصیت پرکنندگی خود به شکل مطلوبی ، چین و چروک ، خطوط و شیارها مختلف را پر کرده و باعث صاف و هموار شدن پوست خواهند شد .
  به راحتی می توان پس از تزریق ژل در محل مناسب ، به حالت دهی و پخش کردن آن در زیر پوست اقدام کرد و به خوبی پوست ناحیه ی مورد تزریق را صاف و یکدست نمود .

  رفع خطوط لب با تزریق ژل

  رفع خطوط لب با تزریق ژل

  نحوه ی تزریق ژل جهت رفع خطوط کنار لب

  پزشک متخصص پوست ، مقادیر لازم از ژل را به کمک سوزن مخصوص و بسیار ریز با تزریقات متعدد به زیر پوست در ناحیه ی خطوط کنار لب با تکنیک مناسبی تزریق می کند و باعث پر کردن خطوط کنار لب خواهد شد ، طی یک جلسه این تزریق انجام می شود و بلافاصله پس از تزریق نیز نتایج این عمل زیبایی به خوبی مشخص خواهد شد .

  ماندگاری خطوط کنار لب

  ژل ها ماندگاری متفاوتی دارند اما ژل هایی نظیر اسید هیالورنیک که بهترین ژل جهت تزریق به صورت می باشد ، حدود ۶ الی ۹ ماه ماندگاری داشته و پس از این مدت جذب بدن می شود و لازم است فرد جهت تزریق مجدد به پزشک معالج مراجعه نماید .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.