با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع خط خنده
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 502 بازدید

  رفع خط لبخند

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  چین و چروک و خطوط عمیق ، چهره ی هر فردی را پیرتر نشان می دهند و شادابی و نشاط چهره ی فرد را از بین می برند ، لذا با روش های موثر باید این خطوط و چروک را کاهش داد ، در همین راستا در این مقاله ، روش های رفع خط لبخند مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  خط لبخند

  خط لبخند ، خطی است که به هنگام خندیدن فرد ظاهر می شود ، اگرچه خط خنده ی هر فرد نشان از زندگی شاد او دارد اما از طرفی هم سن فرد را بالاتر نشان می دهد و هم اینکه طراوت چهره کاهش می دهد .

  علل ایجاد کننده ی خط لبخند

  به طور کلی عواملی نظیر ؛ خندیدن زیاد ،جویدن غذا ، کاهش حجم بافت نرم زیر پوست با افزایش سن ، زمینه ی ژنتیکی ، کاهش وزن و لاغری سریع و تحلیل بافت فک بالا و لثه سبب عمیق تر شدن خط لبخند در افراد مختلف می شود .

  رفع خط لبخند

  رفع خط لبخند

  رفع خط لبخند

  با روش های متعددی زیر می توان خط لبخند را کاهش داد که عبارتند از :
  ماسک خانگی پوست صورت : استفاده از ماسک های خانگی تهیه شده از مواد طبیعی و موثری نظیر ؛ روغن های زیتون ، بادام ، آلوئه ورا ، کدو تنبل و … سبب کاهش خط لبخند می گردد .
  آبرسانی پوست : استفاده از ژل آلوئه ورا به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوست سبب کاهش موثر خط لبخند خواهد شد .
  ماساژ درمانی پوست : با انجام روش های صحیح ماساژ بر روی پوست می توان سبب تحریک کلاژن پوست شد و به شکل مطلوبی چین و چروک و خطوط عمیق پوست را کاهش داد
  تزریق بوتاکس : بوتاکس با خاصیت فلج کنندگی خود از عمیق تر شدن خط لبخند جلوگیری کرده و خط لبخند را پر خواهد کرد .
  تزریق ژل : با پر کردن خط لبخند با تزریق ژل می توان خطوط اطراف دهان به شکل موثری کاهش داد .
  هایفوتراپی : استفاده از امواج اولتراسوند دستگاه هایفوتراپی طی یک جلسه ی ۴۵ دقیقه ای بدون درد ، سبب کاهش خطوط اطراف دهان خواهد شد .
  لیفت با نخ : استفاده از نخ های نامرئی جهت لیفت صورت ، باعث کاهش خط لبخند در فرد خواهد شد .
  لیزردرمانی : تابیدن اشعه ی لیزر به سطح پوست ضمن برداشتن لایه ی رویی پوست ، سبب تحریک کلاژن و در نتیجه ترمیم و کاهش خط لبخند در فرد خواهد شد .
  میکرودرم ابریژن: در این روش ساییدن پودر اکسید آلومینیوم به سطح پوست ، سبب برداشته شدن بافت های مرده و تحریک کلاژن جهت ترمیم و کاهش خط لبخند خواهد شد .

  از بین بردن خط لبخند

  از بین بردن خط لبخند

  هزینه ی رفع خط لبخند

  استحکام عضله ، میزان عمق خط لبخند ، جنسیت فرد در انتخاب روش مناسب برای رفع خط لبخند موثر می باشد و به دلیل متفاوت بودن این عوامل هزینه ی انجام درمان با هر روش در افراد مختلف نیز متفاوت خواهد بود .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.