با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع مشکلات پوست
  6 نوامبر 2018 بدون نظر 635 بازدید

  رفع مشکلات پوستی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  هنگامی که پوست دچار عارضه ای می گردد ، جهت احیا و ترمیم آن باید به موقع به درمان آن عارضه اقدام کرد در غیر این صورت بافت بسیار حساس پوست به راحتی و به سرعت دچار تخریب و آسیب گردیده و قابل ترمیم نخواهد بود ، در همین راستا در این مقاله ، رفع مشکلات پوستی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت مشکلات پوستی

  به طور کلی مشکلات پوستی ناشی از خلل در عملکرد کبد ، نور خورشید و غلبه ی خلط سودا هستند که هر کدام مشکلاتی نظیر ؛ لکه های پیری ، لکه های بارداری ، کک و مک ، انواع جوش ، جای جوش، خشکی و خارش پوست ، لکه های سودایی ، سیاهی زیر چشم ، منافذ باز پوست ، چین و چروک ، خط اخم و خط خنده ، اگزمای پوست ، افتادگی پوست ، تیرگی پوست و … ایجاد می کند .

  رفع مشکلات پوستی

  رفع مشکلات پوستی

  روش های رفع مشکلات پوستی

  جهت رفع موثر مشکلات پوستی باید به پزشک متخصص پوست مراجعه نمود ، زیرا دی پش از بررسی و معاینه پوست ، با تشخیص علت صحیح مشکلات پوست از روش درمانی متعددی چون ؛ داروها و محلول های موضعی ، لیزر درمانی ، تزریق PRP ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، لایه برداری شیمیایی ، میکرودرم ابریژن ، ماساژ درمانی و … استفاده می کند تا به صورت عمقی ، مشکلات پوست درمان شوند .
  پزشک متخصص پوست با توجه به عمق و شدت مشکلات پوست ، روش مناسب درمان را انتخاب و مورد استفاده قرار می دهد .

  لیزردرمانی پوست

  لیزردرمانی پوست

  نتایج رفع مشکلات پوستی

  هنگامی که مشکلات پوستی به شکل موثر و رضایت بخشی از بین می روند ، پوستی صاف ، لطیف ، هموار ، شفاف و جوان حاصل خواهد شد که در زیبایی و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد نقش بسزایی خواهد داشت و فرد به خوبی از نتایج مثبت داشتن پوستی شاداب و عاری از مشکلات پوست ، بهره مند خواهد شد .
  پوست صاف و یکدست مورد توجه افراد بسیاری قرار خواهد گرفت ، زیرا با وجود عوامل مخرب متعدد بافت پوست ، داشتن پوستی سالم و باطراوت به راحتی برای هر فردی امکان پذیر نیست .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.