با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع کک و مک با لیزر
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 396 بازدید

  رفع کک و مک با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  لیزر کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد ، از این رو در این مقاله چگونگی رفع کک و مک با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  کک و مک

  کک و مک ضایعات ناشی از آفتاب با زمینه ی ژنتیکی در پوست هستند که در برخورد با آفتاب شدیدتر و پررنگ تر می شوند و پوست فرد تحت تاثیر قرار می دهند .
  کک و مک ها از سنین کودکی ظاهر می شوند ، زمینه های ژنتیکی ، برخی بیماری ها ، و اشعه ی مضر فرابنفش نور خورشید از عوامل ایجاد کننده ی کک و مک هستند .

  پیشگیری از ایجاد کک و مک

  استفاده از کرم ضد آفتاب ، کلاه لبه دار و پهن و عینک آفتابی می تواند از ایجاد کک و مک پیشگیری کرد .

  رفع کک و مک

  به طور کلی عارضه ی پوستی کک و مک درمان قطعی ندارد اما به کمک برخی داروها پوستی و لیزر درمانی می توان این ضایعات پوستی را کم رنگ تر کرد .

  رفع کک و مک بالیزر

  رفع کک و مک بالیزر

  چگونگی رفع کک و مک با لیزر

  ابتدا پزشک متخصص پوست کک و مک ها را به طور کامل بررسی می‌کند تا کک و مک‌های پیش‌سرطانی را بتواند تشخیص دهد ، اگر کک و مک‌ سرطانی بر روی پوست پیدا شود ، فرد برای نمونه‌برداری معرفی می شود ، در حالت نرمال فرد باید پوست خود را به طور کامل تمیز کند ، بعد هنگامی که پوست فرد در اثر بیحسی موضعی ، بی‌حس شد، لکه‌های کک و مک با استفاده از نور لیزر سوزانده می‌شوند که این کار حدود ۴۵ دقیقه زمان می‌برد و پس از آن یک کرم آنتی بیوتیک و یک کرم ضد آفتاب بر روی پوست فرد مالیده می‌شود تا نور آفتاب به پوست فرد آسیبی نرساند .
  دوره ی نقاهت این عمل حدود یک الی دو هفته می باشد که امکان بازگشت کک و مک پوستی با لیزر درمانی نیز وجود دارد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.