با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع گودی چشم با بوتاکس
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 803 بازدید

  رفع گودی چشم با بوتاکس

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 2.6]

  ایجاد شدن گودی چشم در برخی از افراد بر اثر بالا رفتن سن و از دست دادن چربی زیر پوست چشم و برخی دیگر به دلیل ژنتیکی باعث می گردد تا چهره آنها لاغر و پژمرده و پیر به نظر بیاید و از طریق برخی درمان ها مانند تزریق بوتاکس می توان به رفع گودی ایجاد شده و جوانسازی چهره پرداخت اما رفع گودی چشم با بوتاکس چگونه انجام می شود.

  رفع گودی چشم با بوتاکس

  بوتاکس که نوعی فیلر و پرکننده پوست محسوب می گردد با تزریق به زیر و اطراف چشم با استفاده از سوزن های مخصوص چین و چروک و فرورفتگی های اطراف و زیر چشم را رفع می نماید و به پوست اطراف چشم طراوت و تازگی می بخشد.

  ماندگاری رفع گودی چشم با بوتاکس

  ماندگاری بوتاکس تزریق شده به اطراف و زیر چشم جهت رفع گودی آن به نوع بوتاکس تزریق شدن و بدن فرد بستگی دارد و این ماندگاری بین ۶ ماه تا یکسال در هر فردی متفاوت خواهد بود.

  هزینه رفع گودی چشم با بوتاکس

  در محاسبه هزینه رفع گودی چشم با بوتاکس نوع بوتاکس تزریق شده، میزان تزریق، تعداد تزریق در هر جلسه، کیت های مصرفی، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک دخیل می باشد که با توجه به وضعیت گودی زیر چشم بیمار اگر تزریق بیشتری از تزریق بوتاکس انجام بگیرد هزینه این درمان نیز بیشتر خواهد بود.

  کاربرد رفع گودی چشم با تزریق بوتاکس

  با تزریق بوتاکس به زیر و اطراف چشم به جز رفع گودی ایجاد شده در زیر چشم بر اثر از دست دادن چربی زیر پوست چروک های ریز و عمیق اطراف چشم، کبودی و تیرگی زیر چشم نیز برطرف می گردد و با افزایش حجم پوست اطراف چشم به میزان مشخص به زیبایی چهره افزوده می گردد.

  از بین بردن گودی چشم با بوتاکس

  از بین بردن گودی چشم با بوتاکس

  مارک های بوتاکس در رفع گودی چشم

  بهترین مارک های مصرفی بوتاکس در حال حاضر در تمام دنیا تولید کشورهای آمریکا و انگلیس هستند که بوتاکس های تولیدی این شرکت ها نسبت به سایر کشورها از مرغوبیت و کیفیت بهتری برخوردار هستند و ماندگاری آنها نیست بسیار بیشتر از سایر برندها می باشد.

  تزریق بوتاکس به هر ناحیه از صورت مخصوصا به منظور رفع مشکلات پوستی اطراف چشم کاری تخصصی می باشد که باید حتما توسط متخصص پوست و مو و زیبایی و با دوز و تکنیک مناسب تزریق انجام بگیرد زیرا تزریق بیش از حد این سم و تکنیک غلط تزریق باعث ایجاد صدمه و آسیب به عضلات صورت و ایراد صدمه به چشم خواهد شد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.