با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش لیزرCO2
  29 جولای 2018 بدون نظر 1742 بازدید

  لیزر CO2 روش جدید جوانسازی پوست گردن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در گذشته جهت جوانسازی پوست نقاط مختلف صورت و بدن از روش های جراحی استفاده می شده است که بیش تر این روش ها به دلیل عوارض بسیار و پرهزینه بودن دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و به جای آنها روش های لیزری و کم عارض و بدون درد و جراحی مانند لیزر CO2 مورد توجه بیشتری قرار گرفته است اما لیزر CO2 روش جدید جوانسازی پوست گردن چگونه روشی می باشد.

  لیزر CO2

  لیزر CO2 یا همان لیزر دی اکسید کربن نمونه ای از یک لیزر گاز مولکولی پر قدرت می باشد که با وارد کردن سوزن های بسیاری ریزی در پوست و مبادله امواج الکترومغناطیسی بین این سوزن ها باعث گرم شدن لایه میانی پوست یا همان لایه درم می گردد و در نتیجه با این گرما تولید کلاژن جدید در پوست آغاز خواهد شد و از این طریق پوست لیفت و جوانسازی می گردد.

  لیزر CO2

  روش CO2 لیزر

  جوانسازی پوست گردن با لیزر CO2

  در جوانسازی پوست گردن با لیزر CO2  پوست گردن با تبادل انرژی جریان مغناطیسی بین سوزن های لیزر در زیر پوست گردن کلاژن بیشتری تولید می نماید و به علت تمرکز بالای امواج در ناحیه گردن بدون آسیب رسیدن به سطح پوست و بافت های سایر قسمت های پوست ، پوست گردن جوانسازی و لیفت می گردد و چروک ایجاد شده در آن بر اثر بالا رفتن سن از بین خواهد رفت و خط چانه نیز مشخص خواهد شد و با لیفت گردن چانه نیز خوش تراش و خوش فرم می گردد که در کنار لیفت گردن باعث زیبایی چهره نیز خواهد شد.

  تاثیرات لیزر CO2

  تاثیرات لیزر CO2 بر روی پوست گردن با تغییرات کلاژن حدود ۳ هفته بعد از درمان آغاز می گردد و نتیجه نهایی حاصل از درمان بعد از گذشت ۳ ماه از درمان به طور کامل بر روی پوست گردن قابل مشاهده خواهد بود.

  در روش لیزر CO2  تعداد جلسات درمانی به میزان مشکلات پوستی ناحیه تحت درمان و شدت مشکلات بستگی دارد و هر چه افتادگی و شل شدگی پوست گردن بیشتر باشد به طبع تعداد جلسات درمانی نیز بیشتر خواهد بود.

  استفاده از روش لیزری CO2 جهت رفع مشکلات پوست در هر ناحیه از صورت و بدن باید حتما توسط متخصص پوست انجام گیرد زیرا تنها متخصص پوست به طور تخصصی با ساختارهای پوست و عوارض و مشکلات پوست آشنایی کامل دارد و به تمام روش های درمانی لیزری و تنظیم تاثیر عمق امواج واقف می باشد و بدون آسیب به سطح پوست جوانسازی پوست را صورت خواهد داد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.