با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش میکرونیلدینگ برای رفع جای جوش
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 673 بازدید

  روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  داشتن پوستی صاف و هموار با وجود جای جوش متعدد به راحتی امکان پذیر نیست ، در بسیاری از افراد لازم است به صورت عمقی به درمان جای جوش اقدام شود ، از این رو در این مقاله ، روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  جای جوش

  به اسکار های فرو رفته یا برجسته ای که پس از درمان جوش بر روی پوست باقی می مانند ، جای جوش یا جوشگاه گفته می شود ، درمان این گود رفتگی ها و برآمدگی ها با هر روشی به طور ۱۰۰ درصد نخواهد بود اما می توان تا حدود زیادی به رفع موثر آنها اقدام کرد .

  روش میکرونیدلینگ

  در روش میکرونیدلینگ استفاده از سوزن های بسیار ریز واقع بر روی دستگاه غلتک میکرونیدلینگ که درمارولر نام دارد ، میلیون ها میکرو کانال در لایه ی اپیدرم و درم پوست ایجاد می کند ، در اثر این عمل ، تولید کلاژن و الاستین ایجاد کننده ی حالت ارتجاعی و ترمیم کننده ی پوست ، تحریک می شود و به مرور زمان شاهد رفع مشکلات متعدد پوستی خواهیم بود .

  روش میکرونیلدینگ برای رفع جای جوش

  روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش

  روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش

  استفاده از روش میکرونیدلینگ برای درمان جای جوش هیچ گونه عارضه ی پایداری نخواهد داشت و به صورت اساسی و از لایه های زیرین پوست ترمیم شده و جای جوش محو خواهد شد .
  در روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش ، منافذ ایجاد شده توسط سوزن های دستگاه میکرونیدلینگ ، به کمک تولید کلاژن پر شده و پوست بهبود می یابد ، در اثر این ترمیم پوست ، جای جوش نیز درمان خواهند شد .
  علاوه بر جای جوش ، مشکلات دیگری مانند ؛جای زخم ، ترک های پوستی و همچنین لکه ها در اثر استفاده از میکرونیدلینگ درمان خواهند شد .

  مزایای روش میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش

  ● عدم ایجاد لکه های پوستی
  ● عدم باقی ماندن جای زخم
  ● امکان استفاده در افراد تیره پوست
  ● مناسب برای پوست حساس و نازک
  ● سادگی و سهولت در انجام عمل
  ● عدم داشتن درد زیاد

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.