با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های برجسته سازی اندام ها
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 416 بازدید

  روش های برجسته سازی اندام ها

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  برجسته سازی نقاط مختلف بدن برای بسیاری از افراد اهمیت دارد به همین دلیل سعی میکنند با استفاده از ورزش و روش هایی که وجود دارد به این کار بپردازند اما متاسفانه استفاده از این روش ها در بسیاری از مواقع نتایج قابل قبول به دنبال ندارد و فرد مجبور میشود مدت ها برای دستیابی به نتیجه صبر کند . به همین دلیل برخی از افراد به جای استفاده از این روش ها ترجیح میدهند تا از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد استفاده کنند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا فرد در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند و علاوه بر این مشکل خاصی برایش به وجود نیاید. البته این فواید در صورتی خواهد بود که برای استفاده از این روش ها به متخصصان باتجربه مراجعه کرد چون به کار گیری روش های برجسته سازی اندام ها به تخصص بالایی نیاز دارد و کار هر کسی نخواهد بود.

   

  متقاضیان روش های برجسته سازی اندام ها

  با توجه به این که بسیاری از افراد از اندام خود رضایت کافی ندارند امروزه مراجعه به کلینیک ها برای تناسب اندام افزایش پیدا کرده است. برخی از افراد به دنبال روش هایی هستند که با استفاده از آن بتوانند لاغر شوند اما خیلی ها هم به دنبال افزایش حجم و استفاده از روش های برجسته سازی اندام ها هستند. استفاده از این روش ها برای افرادی مناسب خواهد بود که قسمت های مختلف بدنشان به علت کوچکی بیش از حد با یکدیگر تناسب نداشته و زیبایی فرد را کاهش داده باشند. افرادی که قصد دارند از این روش ها استفاده کنند بهتر است قبل از هر چیز ورزش را امتحان کنند چون ممکن است در برخی موارد به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند.

  راه های برجسته سازی بدن

  راه های برجسته سازی بدن

  برجسته سازی اندام ها با انواع پروتز

  از میان روش های برجسته سازی اندام ها پروتز یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. در این روش متخصصان با استفاده از جراحی ماده ی پروتز را در عضو مورد نظر قرار میدهند و بدین وسیله میتوان شاهد برجسته شدن اندام های مختلف بدن بود. ماده ی پروتز از ژل هایی ساخته میشود که مشکلی را برای فرد به وجود نخواهد آورد. این ژل ها حتی با برش هم متلاشی نمیشوند و هیچ وقت شکل خود را از دست نخواهند داد.

  روش های برجسته سازی اندام ها با تزریق چربی

  تزریق چربی یکی از بی خطر ترین روش هایی است که میتوان از میان روش های برجسته سازی اندام ها به آن اشاره کرد. در این روش متخصصان از چربی های بدن خود بیمار برای تزریق به نواحی دیگر استفاده میکنند و همین باعث میشود شاهد عوارض خاصی نباشیم. این روش میتواند همراه با لیپوساکشن و بعد از تخلیه چربی ها انجام شود. با استفاده از این روش میتوان به افزایش حجم لب،گونه،سینه و حتی باسن پرداخت.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.