با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوانسازی پوست دستان
  29 جولای 2018 بدون نظر 676 بازدید

  بهترین روش برای جوانسازی پوست دست در کلینیک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  پوست دست ها نیز مانند پوست سایر نقاط بدن تحت تاثیر بالا رفتن سن دچار چین و چروک می گردد و اقداماتی که در مورد جوانسازی صورت و گردن انجام می گیرد باید در مورد دست ها نیز صورت بپذیرد زیرا داشتن پوست صورتی جوان و داشتن دست هایی چروک و با پوستی افتاده چندان تناسبی نخواهد داشت حال باید دید بهترین روش برای جوانسازی پوست دست در کلینیک چیست.

  جوانسازی پوست دست

  پوست دست ها مانند پوست صورت تحت تاثیر بالا رفتن سن چربی خود را از دست می دهد و این کاهش چربی باعث می گردد پوست دست شل و افتاده شود و رگ های آن برجسته گردند و در آنها لک ایجاد شود که در این زمان دست ها به جوانسازی نیازمند می باشند که این جوانسازی با روش هایی مانند لایه برداری، تزریق چربی، لیزر، مزوتراپی و میکرودرم صورت می گیرد.

  لایه برداری پوست دست

  لایه برداری شیمیایی پوست دست یکی از روش های جوانسازی آنها می باشد که در این روش در کلینیک با ترکیب مناسب مواد شیمیایی بدون آسیب رساندن به پوست لایه برداری آن صورت می گیرد و لک ها و چروک پوست از بین می رود و پوست دست شفاف و جوان می گردد.

  راه های جوانسازی پوست دست

  راه های جوانسازی پوست دست

  تزریق چربی به دست ها

  در روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار که اغلب چربی ناحیه شکم و پهلو می باشد جهت حجم دهی به دست ها و رفع چروک آن استفاده می گردد که این چربی به دلیل اینکه از بدن خود بیمار برداشته می شود برای بیمار حساسیتی ایجاد نمی کند.

  تزریق چربی برای زیبایی دستان

  تزریق چربی برای زیبایی دستان

  لیزر درمانی

  امروزه امواج لیزر با نفوذ در عمق لایه های پوست دست باعث تحریک پوست به کلاژن سازی پوست می شوند و بافت پوست دست را بهبود داده و با کاهش چروک ایجاد شده در آن رنگ پوست را نیز اصلاح می نمایند و از این طریق دست ها با طراوت و جوان می گردند.

  جوانسازی پوست با لیزر

  جوانسازی پوست با لیزر

  مزوتراپی

  در روش مزوتراپی جهت تقویت پوست دست انواع ویتامین ها، پروتئین های ضروری پوست، داروها و مواد معدنی توسط سوزن های ریزی به پوست تزریق می گردد و با تغذیه فیبروبلاست های پوست کلاژن سازی بهتری در پوست رخ می دهد و به مرور پوست دست شروع به جوان شدن خواهد کرد.

  مزوتراپی پوست دستان چیست

  مزوتراپی پوست دستان چیست

  میکرودرم

  یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست دست استفاده از میکرودرم می باشد که در این روش با استفاده از پاشیدن کریستال های ریز توسط دستگاه بر سطح پوست دست و مکش دوباره آنها توسط دستگاه با سایش این کریستال ها پوست دست جوانسازی و لایه برداری می شود و لک های آن و ناهمواری ها و چروک آن از بین خواهد رفت و لطافت و شفافیت دست ها دوباره به آنها باز خواهد گشت.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.