با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های درمان جوش بعد کاشت مو
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 231 بازدید

  روش های درمان جوش بعد کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  در این مقاله برای اینکه آگاهی جامعی در رابطه با روش های درمان جوش بعد کاشت مو بدست آورید توصیه میکنیم با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  روش های درمان جوش

  کاشت مو امروزه یکی از بهترین روش هایی است که افراد میتوانند از آن برای برطرف کردن مشکل طاسی سر و یا کم پشتی موهای خود استفاده کنند. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که انجام این کار به چه صورت خواهد بود. باید بدانید که امروزه روش های بسیار زیادی برای کاشت مو به وجود آمده که با توجه به تصمیمی که پزشک مربوطه شما میگیرد روش مورد نظر بر روی سر شما اعمال می شود. دقت داشته باشید که انجام هر عملی مسلما با عوارضی همراه خواهد بود که کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نیست. جوش بعد از کاشت مو یکی از شایع ترین عوارضی است که بیماران با آن روبرو خواهند شد. از همین رو به دنبال روش های درمان جوش بعد کاشت مو می باشند.

  جوش بعد کاشت مو

  شاید درک این مسئله مقداری سخت باشد اما باید بدانید که بروز جوش هایی طی یک الی دو ماه بعد از کاشت مو یکی از طبیعی ترین اتفاقاتی است که میتواند برای شما رخ دهد زیرا پوست سر در حال واکنش نشان دادن به موهایی است که بر روی سر شما قرار گرفته است. اما باید دقت داشته باشید هنگامی که این جوش ها بیش از حد شود ممکن است مشکلاتی را با خود به همراه داشته باشند.

  در واقع اغلب این جوش ها به دلیل جوانه زدن موهای در حال رشد ایجاد می شود که به صورت قرمز و نوعی التهاب بروز پیدا می کنند و پس از مدتی از بین می روند. اما پس از بروز این اتفاق چیزی که اهمیت دارد پیدا کردن روش های درمان جوش بعد کاشت مو می باشد.

  روش های درمان جوش کاشت مو

  روش های درمان جوش کاشت مو

  روش های درمان جوش بعد کاشت مو

  همانطور که گفته شد روش های درمان جوش بعد کاشت مو بدون اینکه آسیبی به موهای کاشته شده برسد بسیار سخت است از همین رو شما برای درمان باید به طور مرتب، به مدت دو هفته در طی شبانه روز ناحیه مورد نظر را مرطوب نگه دارید استفاده از حوله های گرم و مرطوب و یا کمپرس های خیس و گرم میتواند در این زمینه کارساز باشد. همچنین صاف نگه داشتن سر و جلوگیری از خم شدن آن از دیگر روش های درمان جوش بعدکاشت مو محسوب می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.