با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  راه های لایه برداری پوست
  10 اکتبر 2018 بدون نظر 457 بازدید

  انتخاب روش های لایه برداری پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  اینکه شما تصمیم میگیرید پوستی زیباتر و شاداب تر داشته باشید اصلا مسئله ای تعجب برانگیز نیست. همه ی ما انسان ها میخواهیم صورتی شاداب تر و جوان تر از همیشه داشته باشیم و امروزه با توجه به پیشرفت هایی که حاصل شده رسیدن به این خواسته خیلی دور از ذهن نیست. از همین رو باید بدانید که روش های لایه برداری پوست آنقدر زیاد است که صحبت کردن از آن باعث می شود حوصلتان سر برود از همین رو به در نظر گرفتیم برخی از روش ها را با توجه به پوستی که متناسب آن توضیح دهیم تا بتوانید انتخابی درست در لایه برداری پوست داشته باشید.

  لیزر یکی از روش های لایه برداری پوست

  همانطور که میدانید امروزه لیزر نقش بسیار زیادی در زندگی انسان ها ایفا می کند و تقریبا می توان گفت که جایگاه بسیار خوبی نیز توانسته پیدا کند. یکی از کاربردهای لیزر لایه برداری پوست می باشد. باید بدانید که لیزر به عنوان یکی از روش های لایه برداری پوست توانسته نتایج بسیار خوبی از خود به جای بگذارد و افراد پس از هر جلسه ابراز رضایت داشته باشند. باید بدانید که این مسئله به دستگاه شما و همچنین روش درمانی پزشک نیز بستگی دارد تا مانع از آسیب دیدن پوست شما شود.

  روش های لایه برداری پوست و هزینه های آن

  همانطور که گفته شد روش های لایه برداری پوست بسیار زیاد است و اینکه شما کدام روش را برای درمان انتخاب می کنید باعث می شود تا هزینه های متفاوتی را پرداخت کنید. در این زمینه باید بگوییم به عنوان مثال لایه برداری پوست با لیزر با توجه به اینکه از چه نوع لیزری و همچنین اینکه کدام ناحیه از پوستتان را لایه برداری میکنید متفاوت است. از طرف دیگر اگر به روش های خانگی میخواهید لایه برداری کنید باید بدانید که مطمئنا هزینه ای به مراتب پایین تر پرداخت خواهید کرد.

  روش های لایه برداری پوست

  روش های لایه برداری پوست

  انواع روش های لایه برداری پوست

  اگر بخواهیم در رابطه با روش های لایه برداری پوست صحبت کنیم باید بگوییم که امروزه روش های بسیاری زیادی وجود دارد که از جمله عبارتند از: لایه برداری با تزریق بوتاکس، لایه برداری پوست با لیزر، لایه برداری با میکرودرم ابریژن، لایه برداری های خانگی و…. که شما با توجه به نیاز خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید یکی از آنها را انتخاب می کنید و به نتیجه دلخواه میرسید.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

   
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.