با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیپوماتیک شکم
  20 آگوست 2018 بدون نظر 609 بازدید

  روش های لیپوماتیک شکم و پهلو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه داشتن اندامی زیبا و متناسب یکی از مهمترین دغدغه های افراد به خصوص خانم ها می باشد. آنها نه تنها به لاغر بودن اهمیت می دهند بلکه برای سلامتی خود برنامه ویژه ای دارند. در واقع هنگامی که چربی ها در قسمت هایی از بدن به خصوص شکم ها و پهلو ها انباشته می شوند و ظاهری زشت را برای شما پدید می اورند در آن هنگام است که به فکر سلامتی و تناسب اندام خود می افتید. یکی از روش هایی که میتوان به اندامی زیبا و لاغر دست پیدا کرد لیپوماتیک شکم و پهلو می باشد.

  لیپوماتیک چیست

  در واقع لیپوماتیک نوعی پیکر تراشی محسوب می شود که تنها در یک جلسه می توان با استفاده از این روش به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید البته ممکن است در برخی از افراد که دارای اضافه وزن بالایی می باشند بیشتر از یک جلسه نیاز به لیپوماتیک باشد لازم به ذکر است با استفاده از این روش می توان حجم معینی را در هر جلسه از ناحیه مورد نظر استخراج کرد نسبت به سایر روش ها عوارض لیپوماتیک بسیار کمتر می باشد در واقع می توان گفت لیپوماتیک هیچ عوارضی را بدنبال ندارد. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با لیپوماتیک شکم و پهلو و روش های مربوط به آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  لاغری با لیپوماتیک

  لاغری با لیپوماتیک

  لیپوماتیک شکم

  افرادی که تمایل دارند با استفاده از لیپوماتیک به اندام دلخواه خود دست پیدا کنند باید بدانند که لیپوماتیک شکم یکی از مهم ترین و جدیدترین روش ها برای از بین بردن چربی هایی است که تاکنون قادر به از بین بردن آنها نبوده اید، معمولا این روش به افرادی توصیه می شود که با ورزش های سخت و رژیم های سنگین نیز نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.

  لیپوماتیک شکم

  لیپوماتیک شکم

  متخصص لاغری و تناسب اندام

  اگر میخواهید از این روش استفاده کنید باید بدانید که لیپوماتیک شکم بر روی تمامی افراد پاسخگو نبوده و این امکان وجود دارد که فرد دچار کاهش وزن بشود اما چربی ها در مناطقی مانند پهلو و یا زیر شکم او باقی بماند، برای رفع این مشکل راه حل قطعی وجود ندارد مگر اینکه فرد از روش های جراحی برای برداشتن چاقی موضعی استفاده نماید. یکی از مسائلی که در رابطه با لیپوماتیک شکم باید دقت داشته باشید این است که برای جلوگیری از هرگونه عوارض به پزشک متخصص و ماهر در این زمینه مراجعه کنید تا نتیجه ای مطلوب دریافت نمایید.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.