با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های محافظت از پوست صورت
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 443 بازدید

  روش های محافظت از پوست صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید محافظت از پوست صورت یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه مردان و زنان به آن اهمیت می دهند و همواره در راه رسیدن به ان تلاش می کنند. از همین رو باید بگوییم که با توجه به اینکه پیشرفت های بسیار زیادی در علم پزشکی رخ داده رسیدن به این خواسته خیلی دور از ذهن نیست و راه های بسیار زیادی نیز برای رسیدن به آن وجود دارد. از جمله این راه ها میتوان به پاکسازی پوست ، مرطوب کردن پوست، استفاده از کرم های مناسب، شستشوی مناسب و… اشاره کرد. دقت داشته باشید هرکدام از این موارد نقش بسیار زیادی برای رسیدن به پوستی زیبا دارند.

  محافظت از پوست صورت با شستشوی مناسب

  اگر در نظر دارید که به محافظت از پوست صورت خود بپردازید حتما از این مسئله آگاه هستید که شستشوی زیاد باعث می شود پوستتان خشک شود. از همین رو پزشکان توصیه می کنند روزانه یکبار صورت خود را با شوینده های مناسب بشویید و سپس با حوله های نرم پاک کنید تا خراشی بر روی صورتتان به وجود نیاد. شستشو در هنگام شب آن هم با صابون های ملایم نقش بسیار زیادی در رسیدن به پوستی صاف و شفاف خواهد داشت و باعث بسته شدن منافذ پوست شده و از بروز آکنه جلوگیری می کند.

  نقش مرطوب کننده ها در محافظت از پوست صورت

  نکته ای که در رابطه با مرطوب کننده ها وجود دارد این است که تمامی پوست ها به رطوبت نیاز دارند و اگر در نظر دارید به محافظت از پوست صورت خود بپردازید حتما از مرطوب کننده مناسب استفاده کنید. در واقع استفاده از مرطوب کننده زمانی نمود پیدا می کند که در نظر دارید به محافظت از پوست صورت خود بپردازید. استفاده روزانه از مرطوب کننده باعث می شود تا پوست های چرب، چربی های اضافه تولید نکننده و پوست های مختلط و خشک نیز منافذ باز نداشته باشند.

  راه های محافظت از پوست صورت

  راه های محافظت از پوست صورت

  محافظت از پوست صورت با کمک پاکسازی

  همانطور که میدانید پاکسازی نقش بسیار مهمی در محافظت از پوست صورت دارد. اغلب افراد برای اینکه به صورت عمقی پوست صورت خود را تمیز کنند از روش پاکسازی استفاده می کنند نکته ی مهمی که در این روش وجود دارد این است که شما در ابتدا باید نوع پوست خود را شناسایی کنید و سپس به پاکسازی بپردازید زیرا صابون ها و موادی که در پوست های چرب، خشک و مختلط بکار می رود متفاوت است در نتیجه حتما تحقیقات لازم را انجام دهید.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.