با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های پاکسازی پوست چیست
  21 اکتبر 2018 بدون نظر 434 بازدید

  روش های پاکسازی پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3.5]

  پوست انسان هر ماه به طور کامل نو و تازه می شود اما آلودگی های بسیاری بر روی آن از محیط بیرون قرار می گیرد و موجب ایجاد مشکلاتی نظیر ؛ جوش ، تیرگی ، چربی بیش از حد ، عدم طراوت پوست و …. خواهد شد ، لذا باید با روش اصولی به پاکسازی پوست پرداخت ، در همین راستا در این مقاله ، روش های پاکسازی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  پاکسازی پوست

  پوست جهت شادابی و با طراوت ماندن نیاز به پاکسازی دارد ، به طور کلی به فرآیند برداشتن سلول های مرده و آلودگی های متعدد از روی سطح پوست ، پاکسازی پوست گفته می شود که به شکل موثری سبب زیبایی و جوانی پوست خواهد شد .

  روش های پاکسازی پوست

  پاکسازی پوست به دو طریق قابل انجام خواهد بود :
  روش خانگی پاکسازی پوست : در روش خانگی پوست با شوینده ی متناسب با نوع پوست فرد باید شست و شو شود ، پس از آن لازم است از لوسیون استفاده گردد ، ماساژ صورت و بخور دادن پوست مراحل بعدی خواهند بود ، در این حالت خارج کردن جوش های سر سفید و سر سیاه پس از بخور دادن بسیار راحت خواهد بود ، در نهایت نیز ، باید از ماسک های مناسب و کرم مرطوب کننده ، استفاده نمود .

  روش های پاکسازی پوست

  راه های پاکسازی پوست چیست

  روش کلینیکی پاکسازی پوست

  در کلینیک زیبایی جهت پاکسازی پوست با توجه به ضخامت پوست از روش لایه برداری مکانیکی یا میکرودرم ابریژن استفاده می شود ، این وسیله با سایش پودر اکسید آلومینیوم موجب لایه برداری سطحی از پوست و تحریک کلاژن سازی از لایه های عمقی پوست خواهد شد ، در نتیجه علاوه بر برداشت سلول های مرده ، جوش ها ، چربی ، منافذ باز پوست ، لکه ها و بسیاری از مشکلات پوست به شکل موثری بهبود خواهند یافت .

  تاثیرات پاکسازی پوست

  هنگامی که به پاکسازی پوست اقدام می شود ، با برداشت سلول های مرده و بسیاری از آلودگی های پوست ، شاهد طراوت و زیبایی پوست به خاطر اکسیژن رسانی به آن خواهیم بود ،در واقع پوست جانی دوباره خواهد گرفت و نفس خواهد کشید .
  درخشندگی ، شفافیت ، صاف و یکدست شدن ، جلوگیری از ایجاد جوش های جدید ، ترمیم بهتر زخم ها و … از جمله اثرات پاکسازی مداوم پوست می باشد که باید همواره مورد توجه قرار گیرد .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.