با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های کاشتن موی سر
  18 آگوست 2018 بدون نظر 288 بازدید

  روش های کاشتن موی سر چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  در این مقاله در نظر گرفتیم تا در رابطه با روش های کاشتن موی سر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ درمان موهای از دست رفته خود بروید. با ما همراه باشید.یکی از مشکلاتی که امروزه از جوان تا پیر همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال راهی برای فرار از آن و یا پیشگیری هستند ریزش مو می باشد. ریزش مو آنقدر فراگیر شده که از هر سنی به آن گرفتار می شوند.

  کاشت مو طبیعی

  اما باید بدانید که همواره دلیلی برای این ریزش وجود دارد گاهی عامل ژنتیک دخیل است و گاهی هورمون ها و برخی دیگر حوادث ناگوار. از همین باید بدانید که دیگر نیازی نیست که نگران موهای از دست رفته خود باشید امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون علم و دانش تقریبا هیچ مشکلی نیست که برای آن راه درمانی وجود نداشته باشد. کاشت موی سر یکی از بهترین و موثرترین درمان هایی است که برای ریزش مو در نظر گرفته شده است و با توجه به نتایج خوبی که در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است توانسته مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کند. اما روش های کاشتن موی سر نیز با توجه به علت ریزش موی افراد متفاوت است.

  روش های کاشتن موی سر

  روش کاشتن موی سر

  روش های کاشتن موی سر

  همانطور که میدانید روش های کاشتن موی سر با توجه به علت ریزش موی شما متفاوت می باشد از همین رو زمانی که برای کاشت مو به کلینیک و پزشک متخصص کاشت مو مراجعه می کنید در وهله اوله به بررسی علت ریزش موی شما می پردازد تا بتواند روشی مناسب برای شما انتخاب کند. اگر بخواهیم در رابطه با روش های کاشتن موی سر برای شما بگوییم میتوانیم به روش FIT، FUE، SUT اشاره کنیم که جزء بهترین روش های کاشتن موی سر می باشند. به معرفی برخی از آنها میپردازیم:

  روش SUT کاشت مو : یکی از روش هایی است که بدون نیاز به تیغ جراحی و بیهوشی و بدون به جای ماندن هیچگونه زخمی میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. در این روش در هر پیوند حدود ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی به ناحیه مورد نظر انتقال پیدا می کند.

  روش FIT کاشت مو : بوسیله پانچ از ناحیه بانک مو، که معمولاً از پشت سر و بالای گوشها انتخاب می شود، بطور تقریبی بسته به نیاز شخص از هر ۳ الی ۵ واحد فولیکولی موجود در بانک مو یکی خارج می شود، .

  لازم بذکر است این تکنیک به تنهائی (در روش غیر ترکیبی) معمولاًدر افرادی توصیه می شود که ناحیه کاشت موی محدود و کوچکی دارند و یا کاشت مو در قسمتهای محدودی مثل ابرو ، صورت و محل زخمهای قدیمی باشد.

  روش FUT کاشت مو : برداشت مو با یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر که معمولا تحت بی حسی موضعی انجام شده و حاوی ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ گرافت می باشد و سپس محل عمل به ظرافت کاشت می شود. دقت داشته باشید این گرافت ها توسط تیم جراحی زیر میکروسکوپ گرافت های فولیکول های مو بصورت واحد های یک، دو و یا سه تایی جدا و آماده جهت کاشت می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.