با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت ابروی طبیعی
  11 آگوست 2018 بدون نظر 517 بازدید

  روش های کاشت ابروی طبیعی چه روش هایی است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه توجه به زیبایی یکی از اولویت های مردم در سطح جهان به خصوص از جانب خانم ها قرار دارد و روز به روز نیز بر آنها افزوده می شود. زیرا با وجود معضل ریزش ابرو که بدلایل متعددی مانند تغذیه نامناسب، بیماری های پوستی، استرس ، شیمی درمانی و غیره بوجود می آید، بسیاری از مردم می خواهند که موهای این ناحیه از صورت خود را ترمیم کنند چرا که داشتن ابروهای زیبا علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره فرد، می تواند موجب تقویت اعتماد به نفس وی بخصوص در خانمها شود. اما روش های کاشت ابروی طبیعی چه روش هایی است؟

  عمل کاشت ابروها

  عمل کاشت ابروها

  کاشت ابرو طبیعی

  همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت هایی که به وجود آمده روش های زیادی برای درمان این معضل پدید آمده که یکی از آنها کاشت ابرو می باشد. اما باید بدانید که روش های کاشت ابروی طبیعی بسیار زیاد بوده و پزشک با توجه به علت ریزش ابروی شما و همچنین با توجه به بودجه ای که برای انجام این درمان نظر گرفته اید راهکارهایی را به شما ارائه می دهند.

  در این مقاله در نظر داریم تا برخی از روش های کاشت ابروی طبیعی را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید با اطلاعات بیشتری نزد پزشک رفته و از او درخواست کمک کنید. با ما همراه باشید.

  روش های کاشت ابروی طبیعی

  روش های کاشت ابروی طبیعی

  روش های کاشت ابروی طبیعی

  کاشت ابرو, یکی از روشهای بحث برانگیز زیبایی شناختی است که زمانی که توسط متخصصین انجام می شود می تواند نتیجه ای موثر در بر داشته باشد. همانطور که می دانید روش های کاشت ابروی طبیعی بسیار زیاد است اما روش FUT یکی از قدیمی ترین روش هایی است که برای کاشت ابروی طبیعی استفاده می شود.

  اما با توجه به پیشرفت هایی که صورت گرفته پزشکان ترجیح می دهند از روش های جدیدی نظیر روش FUE کاشت مو و یاروش FUT کاشت مو استفاده کنند زیرا در این روش ها هیچگونه عوارضی ناشی از عمل جراحی نظیر به جای ماندن جای بخیه و اسکار و خونریزی و درد دیگر وجود نداشته و کاشت ابرو تنها در یک جلسه ۲-۳ ساعته بدون هیچ گونه عوارض جانبی و منطبق بر خط ابروی مورد نظر بیمار انجام می شود. همچنین انجام عمل کاشت ابرو با موی طبیعی به روش FUE بر روی ابروهای تتو شده نیز وجود دارد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.