با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو زنان
  15 آگوست 2018 بدون نظر 380 بازدید

  کاشت مو در زنان با چه روش هایی انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  کاشت مو در زنان مسئله جدیدی نمی باشد ولی آنقدر شایع و رایج نیست که تعداد زیادی از خانم ها به سراغ آن بروند. در واقع خانم ها با مشکلاتی نظیر عقب رفتن خط رویش مو در جلوی سر مواجه نمی شوند و اگر هم با مشکل ریزش مو درگیر باشند به راحتی میتوانند با انواع کلاه گیس و بافت این مورد را پوشش دهند و آن را از دید بقیه پنهان کنند.

  ریزش مو

  اما هنگامی که مشکل ریزش مو به صورت واضح قابل دید باشد و هیچ راهی برای نادیده گرفتن یا پنهان کردن آن وجود نداشته باشد، بیمار ممکن است به شدت احساس خجالت و ناراحتی به خاطر شرایط خود پیدا کند و به دنبال درمان برود. همانطور که می دانید روش های بسیار زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که پزشک مربوطه با توجه به دلیل ریزش موها یکی از آنها را انتخاب خواهد کرد. از همین رو برای آگاهی بیشتر تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی کاشت مو در زنان و روش های آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

  ریزش موی سر

  ریزش موی سر

  کاشت مو در زنان

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریزش مو در زنان میشود از جمله کشیدن زیاد، استفاده از محصولات حالت دهنده شیمیایی آسیب زا و سایر عوامل فیزیکی و روانی می باشد. اما همانطور که گفته شد برای اینکه پزشکان بتوانند عمل کاشت مو در زنان را انجام دهند در ابتدا باید علت ریزش مو در انان را پیدا کنند.

  با توجه به اینکه دلایل و الگوی ریزش مو در زنان بسیار متفاوت از آقایان می باشد در نتیجه عمل کاشت مو در زنان نیز بسیار متفاوت تر از آقایان می  باشد. در این عمل جراحی اطمینان حاصل می‌شود که هیچ جای زخم یا اسکار بر روی پوست بیمار باقی نمی‌ماند.

  کاشت مو در زنان

  کاشت مو در زنان

  کاشت و پیوند مو

  علاوه بر این، نواحی خاص که برای عمل جراحی نیازمند اصلاح کردن باشند، زیر موهای بلند بالای آن پنهان خواهند شد. به این ترتیب سایر افراد نمی‌توانند از انجام عمل جراحی کاشت مو و پیوند مو مطلع شده و پس از درمان شرایط ظاهری فرد حفظ می‌شود. به طور معمول این عمل جراحی چیزی حدود سه ساعت و نیم زمان می برد هر چند که این زمان با توجه به تعداد فولیکول های مورد نیاز متفاوت خواهد بود. اما دوران نقاهت آن کوتاه بوده و در حدود یک الی دو هفته شما میتوانید به روال عادی برگردید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.