با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش کاشت مو
  25 آگوست 2018 بدون نظر 815 بازدید

  انواع روش های کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  موهایی که بعد ازکاشت مو به وجود می اید هیچ تفاوتی را با موهای طبیعی فرد نخواهد داشت یعنی از نظر ظاهری یکسان خواهد بود و به صورت طبیعی رشد میکند به همین دلیل افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند بعد از مدتی کاملا فراموش خواهند کرد که روزی دچار کچلی و طاسی شده بودند.در این مطلب به روش های کاشت مو خواهیم پرداخت.

  همانطور که میدانید برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آنها استفاده کرد.این روش ها تقریبا تنها درمان قطعی برای ریزش موی ارثی میباشند و با استفاده از روش های دیگر مانند درمان های دارویی به هیچ وجه نمیتوان ریزش مو را به صورت قطعی درمان کرد.افرادی که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند میتوانند با روش های کاشت مو در اولین فرصت ممکن به درمان ریزش موی خود بپردازند.

  روش های کاشت مو

  برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن ها برای درمان ریزش مو استفاده کرد.متخصصان با توجه به میزان ریزش مو و بانک موی فرد بهترین روش را برای کاشت مو انتخاب میکنند.برخی از افراد با توجه به شرایطی که دارند میتوانند از روش هایی مانند روش SUT کاشت مو و روش  FIT کاشت مو استفاده کنند که در ان جراحی وجود ندارد.در این روش ها به علت اینکه از جراحی استفاده نمیشود عارضه ی خاصی برای فرد به وجود نخواهد امد.اما برخی از بیماران به علت محدودیت هایی که در بانک موی خود دارند مجبور خواهند بود تا از روش هایی مانند FUT استفاده کنند.

  روش های کاشت مو

  روش های کاشت مو

  عوارض روش های کاشت مو

  روش های کاشت مو هر کدام عوارض و مزایای خاصی را خواهند داشت به همین دلیل در روش های مختلف شاهد عوارضی کاملا متفاوت خواهیم بود.در روش های کاشت مو به روش FIT و SUT که روش های غیر جراحی هستند معمولا جای زخم ها و اسکار باقی نمی ماند و شاهد خونریزی و عفونت نخواهیم بود.اما در روش FUT ممکن است عوارض بیشتری برای فرد به وجود آید.از میان عوارض احتمالیروش FUT کاشت مو میتوان به عفونت،خونریزی،جای بخیه،اسکار و ریزش موهای کاشته شده اشاره نمود.

  قیمت کاشت مو

  قیمت کاشت مو

  هزینه روش های کاشت مو

  برای محاسبه ی هزینه این عمل ، بهتر است در اولین فرصت ممکن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا ضمن بررسی ریزش مو و بانک مویی که دارید هزینه ی دقیق کاشت مو محاسبه شود.هزینه کاشت مو میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از میان آن میتوان به دستمزد جراح،میزان ریزش مو،بانک موی فرد و … اشاره کرد.

  روش SUT کاشت مو

  روش SUT کاشت مو یکی از بهترین روش های کاشت مو می باشد و در کشور های پیشرفته انجام می شود. بعد از انجام روش SUT کاشت مو ، تغییرات کاملا قابل مشاهده و محسوس خواهد بود و سرعت عمل کاشت مو در این روش بسیار بالا و قابل قبول است و جای زخم و اسکار بعد از کاشت مو بسیار ناچیز و کم خواهد بود. این روش برای افرادی که موهای کم پشتی دارند و ریزش موهای شدیدی را تجربه کرده اند ، تجویز می شود و این روش باید حتما در محیطی کاملا استریل و بهداشتی کلینیک کاشت مو و کلینیک زیبایی انجام شود.

  روش SUTکاشت مو در کلینیک

  روش SUTکاشت مو در کلینیک

  از مزایای دیگر این روش می توان گفت که ، موها بعد از کاشت ، پوست پرتغالی و عروسکی نمی شود و مصنوعی به نظر نمی آید. موهای کاشته شده در این روش باید از قسمت دیگری از بدن که موهای مناسب کاشت دارند برداشته می شود و از هر قسمت از بدن می توان مو برداشت. در این روش کاشت مو ، می توان در یک جلسه ، ده تا چهار هزار فولیکول مو را خارج کرد و در ادامه با گذشتن تعداد جلسات بیشتر ، حجم موهای کاشته شده با تراکم زیاد ، ایجاد می شود. روش SUT کاشت مو تفاوت چندانی با سایر روش های کاشت مو ندارد با این تفاوت که برداشت فولیکول های مو ، دستی انجام نمی شود و توسط دستگاه انجام می شود.

  روش FUT کاشت مو

  روش FUT کاشت مو ، روشی شناخته شده در کلینیک های زیبایی می باشد ولی به خاطر داشتن عوارض قابل توجه و قدیمی بودن این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو ، روش FUT کاشت مو منسوخ شده است و انجام نمی شود. از عوارض این روش می توان به جا ماندن جای زخم و اسکار بعد از عمل کاشت مو و احتمال ایجاد خونریزی و درد وجود دارد که به دنبال آن عفونت روی پوست که ایجاد می شود  اشاره کرد و توصیه متخصصان زیبایی کلینیک این است که از سایر روش های کاشت مو استفاده شود.

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT

  متقاضیان روش FUT کاشت مو باید سایر نمونه های منوفق این عمل را ببینند و با انجام آزمایشات قبل از عمل کاشت مو ، میزان عوارض و سایر مشکلات این روش را به حداقل برسانند . البته پیدا کردن کلینیک زیبایی معتبر یا کلینیک کاشت مو معتبر برای انجام این روش کاشت مو ، بسیار حائز اهمیت خواد بود . از نظر متخصصان زیبایی در کلینیک، برای انجام این روش کاشت مو ، هیچ محدودیت سنی وجود ندارد ولی متقاضیان ۳۰ تا ۵۰ ساله بهترین و بیشترین متقاضیان هستند.

  روش FIT کاشت مو

  در روش FIT کاشت مو ، برداشت فولیکول های مو به وسیله پانچ دستی انجام می شود و قطر آن حدود یک میلی متر است و با شکل چرخشی یا دورانی وارد پوست ناحیه موردنظر شده شده و این موها را اسنخراج کرده و با همین روش ، موها را به قسمت مورد نظر منتقل کرده و عمل کاشت مو انجام می شود. این کار باید با دقت و ظرافت قابل توجهی و توسط متخصص کاشت مو در کلینیک معتبر زیبایی انجام شود.

  روش fit کاشت مو

  روش fit کاشت مو

  البته می توان گفت استفاده از روش FIT کاشت مو در مقابل روش FUT کاشت مو ، امکان برداشت موهای بیشتری وجود دارد و این عمل کاشت مو با جراحی انجام نمی شودذ و این ، میزان عوارض کاشت مو را به حداقل می رساند. مراقب های بعد از این روش کاشت مو کم بوده و به استراحت مطلق و استراحت طولانی مدتت نیازی نخواهد بود.

  روش FCI کاشت مو

  روش FCI کاشت مو ، روشی است که هنوز به مرحله اجرای عمومی نرسیده است و در مرحله تست و ارزیابی می باشد. مزیت این روش در این است که فردی که فقط چند تار مو در سرش مو باشد و مبتلا به طاسی کامل شده باشد ، با این روش قابل درمان خواهد بود. همچنین در این روش ، هیچ محدودیتی در رابطه با برداشتن مو از اندام های مختلف وجود ندارد و می توان از موهای ریش یا سبیل یا سینه یا اطراف سر برداشت کرد و در محل مورد نظر کاشت.

  کاشت مو به روش FCI

  کاشت مو به روش FCI

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.