با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کوچک کردن سینه ها
  4 آگوست 2018 بدون نظر 437 بازدید

  مراحل روش کوچک کردن سینه بدون جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  داشتن سینه هایی بزرگ در برخی از خانم ها به دلایل مختلفی موجود واکنش منفی آنها به این وضعیت می گردد و به دلیل ناراضی بودن از اندازه و فرم  سینه هی خود به دنبال روشی برای کوچک کردن سینه هستند اما برخی از این خانم ها به انجام جراحی های کوچک کردن سینه تمایلی ندارند و می خواهند با روش های غیر جراحی اندازه سینه خود را کاهش دهند که حال باید دید مراحل انجام این عمل زیبایی بدون جراحی چیست.

  کوچک کردن سینه

  کوچک و زیباتر کردن شکل و فرم سینه ها یکی از عمل های زیبایی می باشد که طی آن چربی، بافت و پوست اضافه سینه با هدف کاهش سایز آنها برداشته می شود تا از این طریق فشار ناشی از بزرگی سینه ها کاهش پیدا کند و با تغییر فرم سینه بالاتنه خانم ها خوش فرم و متناسب با سایر اعضای بدنشان باشد.

  جراحی سینه ها

  جراحی سینه ها

  کوچک کردن سینه بدون جراحی

  یکی از تکنیک هایی که با انجام آن امکان کوچک کردن سینه بدون جراحی وجود دارد روش میکرولیپوساکشن می باشد که در این روش هیچ زخم و اسکاری بر روی سینه ها بر جا نمی ماند.

  در این روش جهت کوچک نمودن سینه  مقداری بی حسی موضعی بسیار رقیق به چربی سینه ها تزریق می شود که باعث تورم و سفت شدن سینه می گردد سپس چربی های اضافه با استفاده از میکروکانول که با ایجاد یک سوراخ کوچک با استفاده از پانج وارد بافت سینه می شود برداشته می شوند و در نهایت با برداشت مقدار مناسبی از چربی ها سینه ها نرم ، صاف و یکنواخت خواهند شد،در این روش با کاهش وزن سینه ها بافت الاستیک سینه به طور طبیعی لیفت می گردد و منقبض و جمع خواهد شد که در نتیجه پس از خروج چربی از سینه ، سینه ها دچار شل شدگی و افتادگی نخواهند شد.

  راه های کوچک کردن سینه ها

  روش میکرولیپوساکشن چه مزایا و معایبی دارد

  در روش میکرولیپوساکشن امکان شیردهی و تداوم آن بیشتر از یک عمل جراحی خواهد بود و با این روش به بافت سینه آسیب کمتری وارد می گردد .

  در روش میکرو لیپوساکشن سایز سینه ها تا ۵۵ درصد کاهش پیدا می کند و خانم هایی که تمایل به کاهش بیشتر در سایز سینه های خود را دارند می توانند از مرحله دوم انجام این روش بهره بگیرند تا به سایز دلخواه خود در کاهش سینه خود برسند. کوچک کردن سینه با روش میکرولیپوساکشن بدون درد و ایجاد زخم بر روی سینه می باشد که با عملکردی سریع تر زمان بهبودی در بیمار را کوتاه تر خواهد کرد تا اهداف بیمار را  از انجام روش درمانی برآورده سازد.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.