با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش FUT کاشت مو
  27 آگوست 2018 بدون نظر 887 بازدید

  روش FUT کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  شاید تصور کنید کاشت مو در همه ی افراد به یک شکل انجام میشود اما بهتر است بدانید روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد و متخصصان با توجه به شرایط بیمار و بانک مویی که دارد یکی از روش ها را مورد استفاده قرار میدهند.روشی که مورد استفاده قرار میگیرد باید با توجه به شرایط بیمار کمترین عارضه را برای فرد به دنبال داشته باشد.البته برخی از افراد هم به علت شرایط خاصی که دارند نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند  و مجبور خواهند بود از روش های دیگر برای رفع کچلی و طاسی استفاده کنند.اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که هیچ روشی به اندازه ی کاشت مو در دستیابی به موهایی  با ظاهر طبیعی که به صورت عادی رشد میکنند تاثیر گذار نخواهد بود.در این مطلب به روش FUT کاشت مو خواهیم پرداخت.

  انتخاب روش مناسبی کاشت مو

  همانطور که می دانید ، روش fit کاشت مو ، روشی غیر جراحی برای کاشتن و پیوند موها است . میزان موفقیت این روش ها نسبت به روش هایی که با جراحی انجام می شوند بسیار کمتر است . اغلب متقاضیان کاشت مو از ترکیب روش های fut کاشت مو و روش fit کاشت مو استفاده می کنند. روش fut کاشت مو با جراحی انجام می شود و میزان موهای کاشته شده بیشتر می تواند باشد به همین دلیل این روش ، ایده آل به نظر می رسد.

  روش FUT کاشت مو چیست

  روش FUT کاشت مو یکی از روش های کاشت مو است.این روش تقریبا جزء اولین روش ها برای کاشت مو به شمار میرود و به دلیل عوارضی که برای فرد به دنبال دارد تقریبا منسوخ شده است.در این روش برای استخراج فولیکول ها از روش جراحی استفاده میشود به این صورت که ابتدا قسمتی از بافت ناحیه ی اهدا کننده برداشته میشود و سپس فولیکول ها از قسمت مورد نظر استخراج میشوند.بعد از این فولیکول هایی که برداشته شده در نواحی مورد نظر کاشته میشوند.

  روش FUT کاشت مو چه عوارضی دارد

  روش FUT کاشت مو از روش هایی است که ممکن است عوارض زیادی را برای فرد به دنبال داشته باشد.به دلیل این که در این روش از جراحی برای استخراج فولیکول ها استفاده میشود در اکثر موارد شاهد بر جای ماند جای زخم ها و اسکار های وسیع خواهیم بود.علاوه بر این در این روش احتمال خونریزی های شدید و عفونت افزایش میابد به همین دلیل تا جایی که امکان دارد باید از روش های دیگر برای کاشت مو استفاده نمود.

  روش FUT کاشت مو

  روش کاشت مو FUT

  چه مراقبت هایی بعد از روش FUT کاشت مو لازم است

  رعایت مراقبت های لازم بعد از روش FUT کاشت مو تاثیر زیادی را در کاهش عوارض این روش و رسیدن به نتایچ دلخواه دارد.یکی از کارهایی که باید بعد از کاشت مو به روش fut انجام دهید این است که محل عمل را با توجه به دستوری که متخصصان ارائه میدهند شستشو دهید علاوه بر این برای کاهش التهابات و تورم از کمپرس سرد استفاده نمایید.استفاده از داروهای تجویز شده نیز در به حداقل رسیدن عوارض نقش مهمی را خواهد داشت.توجه به تغذیه و عدم استعمال دخانیات را هم نباید فراموش نمایید.

  متقاضیان روش FUT کاشت مو چه کسانی هستند؟

  کسانی که می خواهند به روش fut کاشت مو انجام دهند ، باید ابتدا افرادی که دارای تجربه کاشت مو به این روش را داشته اند را ببینند و با جزئیات این عمل زیبایی آشنا شوند و شرایط جسمی خود را درنظر بگیرند. متقاضیان روش fut کاشت مو باید توجه نمایند که باید به مراکز معتبر و بهداشتی مراجعه نمایند تا آسیب های کاشت مو به حداقل برسد.

  متقاضیان کاشت مو با روش fut

  متقاضیان کاشت مو با روش fut

  خوب است بدانید در دنیا تخصصی با نام کاشت مو وجود ندارد و اغلب متخصصین و پزشکان زیبایی در کلینیک های معتبر زیبایی پوست و مو ، عمل زیبایی را انجام می دهند . اسامی این متخصصین در سایت انجمن پوست ایران به ثبت رسیده است . پس نباید بدون تحقیق و مطالعه کافی به مراکز نامعتبر برای کاشت مو مراجعه کرد.

  افرادی که با روش fut کاشت مو انجام می دهند بعد از پیدا کردن مراکز معتبر زیبایی باید تصاویر روتوش نشده از تجربیات کلینیک تخصصی را ببینند و از نگرانی های احتمالی خود در رابطه با این عمل زیبایی با پزشک خود صحبت کنید. متخصص زیبایی این نگرانی شما را درک می کنند و در ابین زمینه با دادن آگاهی و مشاوره های لازم ، شما را راهنمایی می کند.

  نکته بسیار مهم برای متقاضیان روش fut کاشت مو این است که آنها نباید اصرار کنند خط موی جلوی سرشان خیلی و بیش از حد پایین بیاید. این باعث می شود چهره آنها اخمو و غیرطبیعی به نظر برسد و حتما در این باره باید با پزشک زیبایی همفکری و مشاوره کرد.

  کلینیک های تخصصی کاشت مو به روش fut

  کلینیک های تخصصی کاشت مو به روش fut

  همانطور که میدانید برای کاشت مو به روش fut ، محدودیت سنی وجود ندارد و افراد در هر سنی می توانند کاشت مو انجام دهند ولی افراد در سنین ۳۰ تا ۵۰ سال بهترین گزینه برای کاشت موها هستند. افرادی که با گذشت زمان دچار سفیدی مو شده اند هم می توانند کاشت موی موفق داشته باشند و حتی بعد از کاشت مو ، موهای خود را رنگ کنند . کاشت مو برای این افراد طبیعی تر می شود.

  عموم افراد تصور می کنند کاشت مو مختص آقایان است ولی این تفکر اشتباه است و خانم هایی که دچار طاسی سر شده اند هم می توانند کاشت مو انجام دهند.

  تحقیقات بسیاری در زمینه کاشت مو درحال انجام است .پزشکان با تغییر ژن هامی خواهند میزان ریزش موها را کم کرده و از طاسی سر در سنین کم جلوگیری نمایند . ولی تاکنون این تحقیقات نتیجه ای نداشته است.

  ما در این صفحه از سایت اطلاعات جامع و کاملی درمورد روش fut ارائه دادیم. متقاضیان کاشت مو می توانند با مقایسه روش های کاشت مو و همچنین گرفتن مشاوره از پزشکان و متخصصان زیبایی پوست و مو ، بهترین و مناسب ترین روش را برای انجام کاشت مو با توجه به شرایط خود برگزینند.

  کاشت مو به روش sut ، کاشت مو به روش fit ، کاشت مو به روش hrt

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.