با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان ریزش شدید مو
  18 سپتامبر 2018 بدون نظر 481 بازدید

  دلیل ریزش شدید مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند تا زمانی که علت ریزش شدید مو پیدا نشود نمیتوان راه حل و درمانی کارآمد و نتیجه بخش برای آن در نظر گرفت. با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا به بررسی دلیل ریزش شدید مو بپردازیم.

  همانطور که میدانید موها یکی از اجزایی هستند که میتوانند شما را از وضعیت سلامتیتان آگاه کنند. از همین رو هنگامی که افراد به خصوص خانم ها با ریزش مو روبرو می شوند وحشت تمام وجود آنها را فرا میگیرد اما باید به شما بگوییم که این ریزش شدید مو می تواند نشانه ی بروز یک مشکل در بدن شما باشد از همین رو نیاز است که شما به بررسی ویژگی ها و بررسی مشکلاتی که امکان بروز این مشکل را دارد بپردازید و علت ریزش شدید مو را پیدا کنید در آن صورت می توانید درمانی مناسب برای ریزش شدید مو خود را انجام دهید.

  ریزش شدید موی سر

  همانطور که میدانید دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریزش شدید مو می شود. مطمئنا می دانید که یکی از اصلی ترین ماده تشکیل دهنده مو پروتئین می باشد. در صورتی که بدن با کمبود پروتئین همراه باشد برای اینکه بتواند این مسئله را به شما بگوید آن را به صورت ریزش شدید مو بروز می دهد. برای اینکه این کمبود پروتئین را برطرف کنید از انواع حبوبات، میوه های خشک شده و مغزهای خوراکی استفاده کنید.

  تاثیر مواد شیمیایی در ریزش مو

  همچنین باید بدانید که استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی یکی دیگر از دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود. استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی شیمیایی یکی از عوامل ریزش مو هستند که خشکی و موخوره را برای موها به همراه می آورند. زیرا از مواد مضری تشکیل شده اند و اسیب هایی را به مو می رساند که به در برخی موارد غیرقابل بازگشت می باشد.

  دلیل ریزش شدید مو

  دلیل ریزش شدید مو

  درمان ریزش شدید مو

  در بسیاری از مواردی که افراد دچار ریزش موی سر می شوند درمان آن کار سختی نیست هر چند زمانبر است اما هنگامی که به سرعت و به صورت مستمر رعایت شود میتواند افراد را به نتیجه دلخواه برساند.

  اما باید بدانید هنگامی که وراثت و ژنتیک ریزش شدید موی سر را برای افراد به همراه می آورد تقریبا تنها راهی که برای درمان وجود دارد کاشت مو است. برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید باید به سراغ کلینیک و پزشکان معتبر مراجعه کنید و مطمئن باشید که به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.