با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ریزش موها در جوانان
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 386 بازدید

  ریزش مو در جوانان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در گذشته تنها افراد پا به سن گذاشته مواجه می شدیم که دچار ریزش مو شده و برای درمان به سراغ پزشک رفته اند اما امروزه وقتی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنیم جوانان زیادی را می بینیم که برای درمان ریزش موهای خود به سراغ پزشک رفته اند. آیا تاکنون فکر کرده اید که دلیل ریزش مو در جوانان چیست؟ در این رابطه باید بگوییم که عواملی همچون آرایش زیاد مو و استفاده از اتو و سشوار، بیشینه خانواده، کندن موها و همچنین استفاده از برخی داروها میتواند بسیار موثر باشد. اما آیا درمانی برای آن وجود دارد؟ با ما همراه باشید.

  معایب ریزش مو در جوانان

  وقتی جوانان با ریزش مو مواجه می شوند در اکثر مواقع سعی می کنند در ابتدا آن را پوشش دهند اما وقتی به این نتیجه میرسند که کار از پوشش گذشته با مشکلات بسیار زیادی روبرو می شوند از جمله مشکلات ریزش مو در جوانان عبارتند از:

  • از دست دادن روحیه
  • عدم تمایل به برقراری ارتباط با دیگران
  • افسردگی و برخی بیماری های روحی روانی
  • استرس بیش از حد
  • باور این مسئله که دیگر جذاب و زیبا نیستند
  ریزش مو در جوانان

  ریزش موها در جوانان

  درمان ریزش مو در جوانان

  همانطور که گفته شد هنگامی که افراد با مشکل ریزش مو مواجه می شوند به سراغ درمان می روند از همین رو باید بگوییم که راه های زیادی برای درمان ریزش مو در جوانان وجود دارد. پزشک در ابتدا با توجه به سن بیمار تصمیم میگیرد که از روش هایی همچون تجویز انواع قرص ها و محلول و روش های ترمیمی برای درمان استفاده کند زیرا هنوز الگوی درستی از ریزش مو برای بیمار به وجود نیامده است. اما در صورتی که سن بیمار بیشتر از ۳۰ سال باشد، دست پزشک برای ارائه انواع روش ها از جمله کاشت مو باز است و در صورتی که بیمار موافق باشد آن را اعمال می کند.

  درمان ریزش مو در جوانان و هزینه های آن

  همانطور که گفته شد برای درمان ریزش مو در جوانان راه های بسیار زیادی وجود دارد، و هزینه درمان آن نیز با توجه به اینکه پزشک از چه روشی برای درمان استفاده می کند همچنین وسعت ریزش مو چقدر بوده متغیر است همچنین نباید از هزینه های پزشک، بیهوشی و کلینیک غافل شوید. هر چه مهارت پزشک، درصد بیهوشی و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک بیشتر باشد مسلما هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.