با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ریزش مو در زنان
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 471 بازدید

  ریزش مو در زنان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  از گذشته تاکنون مو به عنوان بخشی از زیبایی افراد شناخته شده است و هنگامی که با مشکلاتی نظیر ریزش مواجه شده است، افراد بلافاصله به سراغ درمان رفته اند از همین رو باید بگوییم که امروزه نیازی نیست که در رابطه با ریزش مو نگرانی داشته باشید روش های زیادی وجود دارد. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که ریزش مو در زنان و یا مردان از چه سنینی آغاز می شود؟ باید بدانید که این مسئله ارتباط بسیار نزدیکی با عامل ریزش مو دارد. برخی از افراد در سنین ۱۸ سالگی و برخی دیگر بعد از ۳۰ سالگی به این مشکل گرفتار می شوند.

  دلایلریزش مو در زنان

  مطمئنا می دانید در صورتی که بتوانید علت ریزش مو در زنان را پیدا کنید، درمان آن آسان خواهد بود. از همین رو بهتر است بگوییم که ریزش مو در زنان به عوامل بسیاری بستگی دارد. از جمله این دلایل میتوان به عامل وراثت، استفاده بیش از حد از اتو، سشوار و…، همچنین بستن ها و کشیدن های مداوم با انواع کش مو و گیره سر اشاره کرد. حتی این امکان وجود دارد که نوعی بیماری خود ایمنی در بدن افراد به وجود آید و گلبول های سفید، فولیکول های مو را به عنوان عامل خارجی بشناسند و سعی در کشتن آنها داشته باشند.

  جلوگیری از ریزش مو در زنان

  پزشکان همواره به این مسئله توصیه می کنند که پیشگیری بهتر از درمان است. و این مسئله در همه ی موارد از جمله ریزش مو در زنان نیز صدق می کند. باید بگوییم که برای جلوگیری از این مشکل اغلب گفته می شود که استفاده از اتو، سشوار و هرگونه مواد آرایشی برای موهایتان را تا حد امکان کاهش دهید، با استفاده از انواع تقویت کننده ها همواره از موهایتان مواظبت کنید و همواره با ملایمت با موهایتان برخورد کنید.

  کنترل ریزش مو در زنان

  کنترل ریزش مو در زنان

  ریزش مو در زنان چگونه درمان می شود؟

  مسلما درمان ریزش مو در زنان یکی از اصلی ترین دغدغه هایی است که امروزه افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند از همین رو باید بگوییم که راه های بسیار زیادی برای درمان وجود دارد از جمله میتوان به کاشت مو، ترمیم مو، پی آر پی مو و… اشاره کرد البته باید بدانید که انجام هر کدام از این روش ها ارتباط بسیار تنگاتنگی با هزینه ای که برای درمان ریزش مو در نظر گرفته اید دارد به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از اقدام به درمان حتما با پزشک مربوطه صحبت کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.