با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ریزش موها بعد از کاشت مو
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 322 بازدید

  دلایل ریزش مو پس از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  وقتی افراد برای درمان ریزش مو و همچنین طاسی سر خود به سراغ درمان می روند باید از تمامی اتفاقاتی که در حین کاشت و قبل و بعد از آن رخ می دهد آگاه شوند. یکی از اتفاقاتی که باید نسبت به آن آگاه باشند ریزش مو پس از کاشت مو  می باشد. در این راستا باید به شما بگوییم این اتفاق اغلب به این دلیل رخ می دهد که فولیکول های مو به خواب می روند تا استراحت کرده و قدرت کافی برای رشد را بدست آورند.

  ریزش مو پس از کاشت مو و نگرانی های آن

  وقتی افراد با روش های کاشت مو روبرو می شوند از اینکه دوباره می توانند موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند خوشحال و سرحال می شوند و سریعا برای کاشت مو اقدام می کنند به سراغ کلینیک ها و پزشک های متخصص می روند و در نهایت این عمل را انجام می دهند اما پس از گذشت یک ماه متوجه می شوند که دوباره دچار ریزش مو شده اند و همواره نگرانی های گذشته به آنها نفوذ می کند. در این رابطه باید به آنها بگوییم که نباید هیچ نگرانی به خود راه دهند این یک امر طبیعی در روند کاشت مو محسوب می شود و بخشی از عمل می باشد.

  ریزش مو پس از کاشت مو

  ریزش مو پس از کاشت مو

  سیر تکاملی ریزش مو پس از کاشت مو

  اینکه گفته می شود که ریزش مو پس از کاشت مو یک امر عادی و طبیعی است باید به آن ایمان داشته باشید زیرا شما پس از گذشت ۲۰ الی ۳۰ روز بعد از کاشت مو متوجه می شوید که موهای کاشته شده دوباره شروع به ریزش می کنند، مطمئنا در این مدتی که فولیکول های مو در خواب هستند حرص و جوش های بسیار زیادی خواهید خورد اما باید بدانید که پس از گذشت ۳ ماه، دوباره روند رشد موها آغاز شده و دیگر دچار ریزش نخواهند شد.

  تاثیرات ریزش مو پس از کاشت مو بر روی افراد

  بسیاری از افراد به دلیل اینکه دچار ریزش مو پس از کاشت مو شده اند دوباره به حالت های گذشته خود برمیگردند یعنی دوباره افسرده می شوند تمایلی به حضور در اجتماع ندارند و حتی به این باور می رسند که دیگر نمیتوانند موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند زیرا حتی با کاشت مو هم نتوانسته اند به آن دست یابند. اما در این رابطه باید به شما بگوییم که این مسئله هیچ ارتباطی به کاشت مو نداشته و بخشی از روند درمان است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.