با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ریزش مو
  22 سپتامبر 2018 بدون نظر 775 بازدید

  ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که بارها به این مسئله اشاره شده، سر هر فرد چیزی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تار مو به صورت روزانه از دست می دهد هنگامی که این ریزش بیش از حد عادی شود میتواند مشکلاتی را برای افراد در پی داشته باشد. نکته جالبی که در رابطه با ریزش مو وجود دارد این است که میتواند نشان دهنده یک مشکل در داخل بدن شما باشد. از همین رو مهم است که آن را جدی بگیرید. بسیاری از افراد نمیدانند ریزش مو چیست و یا اینکه چه زمانی باید نسبت به این مسئله نگران باشند و به سراغ درمان بروند. در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با علل ریزش مو و همچنینن نگرانی هایی که در رابطه با آن وجود دارد توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  ریزش مو

  همانطور که میدانید ریزش مو برای خانم ها و بخصوص آقایان بسیار ناگوار می باشد و با توجه به اینکه افراد در سنین کم نیز به این مسئله گرفتار می شوند پزشکان تحقیقات گسترده ای انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که یکی از مهمترین دلایل ریزش موها در خانم ها کم خونی و در آقایان ژنتیک می باشد. در واقع اگر خانم ها دچار کم خونی باشد بدن اولین نشانه ای که از خود بروز می دهد تا این مسئله را به آنها بفهماند.

  ریزش مو آقایان

  همچنین در رابطه با آقایان در صورتی که افراد به صورت ژنتیکی دچار ریزش مو شوند نمیتوان خیلی از بروز آن جلوگیری کرد تنها میتوان آن را تعویق انداخت. اما باید بدانید که دلایل دیگری نظیر یائسگی در زنان، استرس و مراقبت نکردن از موها و همچنین تغذیه نامناسب از دیگر دلایلی هستند که باعث بروز ریزش مو در زنان و آقایان می شود و آنها را وارد دوران تازه ای از زندگی می کند.

  ریزش موها چطور درمان می شود

  ریزش موها

  درمان ریزش مو

  همانطور که گفته شد اگر ریزش موها دلایل دیگری بجز ژنتیک داشته باشد به راحتی و با مراجعه به پزشک میتوان آن را درمان کرد به عنوان مثال کم خونی را میتوان با مصرف قرص بهبود بخشید و یا در صورتی که با انواع ماسک ها از موهایتان مراقبت کنید میتوانید ریزش مو را درمان کنید. در رابطه با ژنتیک اما اوضاع کمی پیچیده است اگر کمتر از ۳۰ سال سن دارید باید بدانید که نمیتوانید درمان مناسبی برای آن در پیش بگیرید اما در غیر اینصورت باید بگوییم که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که برای درمان ریزش مو میتوان انتخاب کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.