با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریش های کاشته شده
19 دسامبر 2018 بدون نظر 273 بازدید

ریش کاشته شده

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]

ریش نماد مهم مردانگی و جذابیت چهره ی مردان محسوب می شود که ممکن است در برخی افراد دچار مشکلات مویی گردد به گونه ای که لازم باشد در این ناحیه از صورت عمل زیبایی کاشت ریش انجام گردد ، در همین راستا در این مقاله ، ریش کاشته شده مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علت کاشت ریش

ممکن است موهای ناحیه ریش در اثر عوامل مختلفی نظیر ؛ ایجاد جای زخم ( جراحی، سوختگی و بریدگی ) ، عفونت‌ های قارچی ،لوپوس پوستی و آلوپسی آره آتا ، نداشتن فولیکول مو به صورت مادرزادی ، التهاب فولیکول های مو و … دچار کم مویی یا بی مویی گردد ، لذا عمل زیبایی کاشت ریش با هدف ایجاد تراکم مناسبی از مو در این ناحیه و داشتن خط ریشی منظم و زیبا برای فرد انجام خواهد شد .

ریش کاشته شده

ریش کاشته شده

نمای ریش کاشته شده

طی یک عمل زیبایی کاشت ریش ، موهایی هماهنگ از نظر رنگ ، ضخامت و زاویه ی خواب با سایر موهای ریش از ناحیه پشت سر فرد ( بانک مو ) تحت بیحسی موضعی برداشته می شوند و با دقت و ظرافت با ایجاد شکاف های ریزی در ناحیه ی ریش پیوند زده خواهند شد ، به روش ها و تکنیک های مختلفی ( FIT ، روش FUT کاشت ریش ، روش FUE کاشت ریش ، روش SUT کاشت ریش و … ) می توان عملیات برداشت و کاشت فولیکول ها را انجام داد که بستگی به شرایط عمل ، امکانات و تجهیزات پزشکی دارد .

مراقبت های بعد از کاشت ریش

پس از اتمام عمل کاشت ریش که ممکن از یک الی هشت ساعت نیز به طول انجامد ، فرد مرخص خواهد شد که حدود دو الی سه هفته پس از کاشت مو ، فولیکول های پیوندی وارد مرحله ی استراحت شده و ریزش خواهند کرد و نمای ریش درست مانند زمانی خواهد شد که موهای پیوندی هنوز کاشته نشده بودند ، ریزش موها در این مرحله تنها محدود به ریزش ساقه ی مو خواهد بود و ریشه ی مو در پوست باقی مانده و به حیات خود جهت رشد و نمو ، ادامه می دهد .

کاشت موی ریش و سبیل

کاشت موی ریش و سبیل

مشاهده ی نتایج ریش کاشته شده

نتایج نهایی رشد موهای پیوندی در ریش را با توجه به واکنش بدن به موهای پیوندی و قدرت رشد موها می توان حدود ۸ الی ۱۲ ماه مشاهده کرد اگرچه ممکن است در برخی افراد مشاهده ی رشد کلیه ی موهای پیوندی حدود دو سال زمان ببرد اما به طور کلی در اکثر افراد می توان نمای کلی رشد موها در همان سال اول مشاهد کرد .
با پیوند خوردن مناسب موها با ریش در پایان سال اول به راحتی و بدون نیاز به مراقبت می توان به اصلاح و تغییر مدل ریش پرداخت .

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *