با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس
  31 جولای 2018 بدون نظر 1331 بازدید

  زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس در چانه

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  برخی از افراد مخصوصا خانم ها از زاویه و حالت چهره و چانه خود ناراضی هستند و تمایل دارن زاویه صورت خود را تغییر دهند اما تمایلی به انجام جراحی ندارند و به روش های غیر جراحی مانند تزریق ژل و بوتاکس علاقه بیشتری دارند اما زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس در چانه چگونه انجام می گیرد.

  زاویه دار کردن صورت

  بسیاری از افراد جامعه از قسمت هایی از صورت خود که زاویه صورت را تنظیم می نمایند مانند چانه و گونه خود ناراضی می باشند و معتقدند که این نواحی با سایر اجزای صورت آنها همخوانی ندارد و از حالت گرد چانه خود اصلا رضایت ندارند و تمایل دارند با استفاده از روش هایی مانند تزریق ژل و بوتاکس تا حد ممکن  چانه و صورت خود را زاویه دار نمایند و خطی  V   شکل در چانه خود ایجاد کنند.

  تزریق ژل به چانه

  هدف از تزریق ژل به چانه خوش فرم کردن و برجسته نمودن خط فک چانه است تا حالت استخوانی آن از بین برود و از این طریق ظاهر چانه بهبود پیدا کند و با زاویه دار کردن چانه ظاهر صورت نیز دچار تغییر شود ، تزریق ژل به چانه با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد و ممکن است پوست در محل تزریق دچار تورم و درد گردد که با کمپرس یخ این تورم و درد کاهش خواهد یافت.

  زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس

  زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس

  تزریق بوتاکس به چانه

  در چانه به دلیل انقباض عضلات چانه گاهی در برخی از افراد ناهمواری ایجاد می گردد یا بر اثر پیری پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و خط فک از بین می رود که با تزریق بوتاکس به عنوان یک حجم دهنده مناسب می توان ضمن رفع این مشکلات در چانه زاویه مناسب را نیز ایجاد کرد، با تزریق بوتاکس به چانه عضلات آن فلج می گردد و ناهمواری ها و چروک آن از بین می رود و حالتی خاص در چانه و چهره ایجاد خواهد شد .

  تزریق بوتاکس برای کنار چشم

  تزریق بوتاکس برای کنار چشم

  هزینه تزریق ژل و چربی به چانه

  در کلینیک های زیبایی از انواع برندهای ژل و بوتاکس برای زاویه دار نمودن چانه استفاده می گردد که کیفیت این برندها در قیمت تزریق تاثیر دارد و بیماران نباید از برندهای ارزان در تزریق چانه خود استفاده نمایند زیرا کیفیت مواد آنها بسیار پایین می باشد و ممکن است در چانه حساسیت ایجاد نمایند، به طور کلی هزینه تزریق ژل و بوتاکس در چانه به کیفیت ژل و بوتاکس تزریقی، دستمزد پزشک و تعرفه کلینیک بستگی خواهد داشت.

  زاویه دار کردن چانه با استفاده از ژل و بوتاکس راهی موقت برای زاویه دار کردن صورت می باشد که بعد از گذشت مدتی به تکرار نیاز دارد .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.