با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  زمان بیهوشی عمل بینی
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 403 بازدید

  زمان بیهوشی عمل بینی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  افراد بسیاری هستند که از بیهوشی عمل بینی ترس و واهمه دارند ، از این رو در این مقاله ، زمان بیهوشی عمل بینی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  بیهوشی عمل بینی

  سه نوع بیهوشی وجود دارد ، بی حسی موضعی ، آرام بخش وریدی ( بیحسی منطقه ای ) و بیهوشی عمومی که جراحی بینی
  معمولا با بی حسی موضعی به علاوه داروهای آرام بخش و یا با بیهوشی عمومی در فرد انجام می شود که در مورد انتخاب نوع بیهوشی ، شرایط جسمی و روحی فرد دخیل می باشد ، به طوری که چنانچه پزشک متخصص جراحی پلاستیک تشخیص دهد که کدام نوع بیهوشی برای فرد مناسب است ، باید نظر پزشک توسط فرد مورد قبول واقع گردد .

  انواع بیهوشی

  بی حسی موضعی از طریق تزریق یک بیحس کننده در ناحیه ی کوچکی از بدن انجام می شود ، آرام بخش وریدی ( بیحسی منطقه ای )، در این روش با تزریق بیحس کننده ، یک منطقه از بدن بیحس می شود و در بیهوشی عمومی ، با ورود ماده ی بیهوشی به بدن از طریق تزریق وریدی ، فرد هوشیاری خود را به طور کامل از دست می دهد .

  زمان بیهوشی جراحی بینی

  زمان بیهوشی جراحی بینی

  زمان بیهوشی عمل بینی یا رینوپلاستی

  عمل بینی از یک ساعت تا چند ساعت متغییر است ، از این رو زمان بیهوشی عمل بینی با توجه به میزان زمان عمل بینی خواهد بود .
  هر چقدر عمل بینی پیچیده تر باشد ، مدت زمان عمل بینی و بیهوشی آن نیز طولانی تر خواهد بود و در طول انجام عمل بینی ، به طور مرتب متخصص بیهوشی وضعیت فرد را کنترل کرده و مورد بررسی قرار می دهد .

  عملکرد بدن حین یهوشی عمل بینی

  فرد در اثر تزریق ماده ی بیهوشی کم کم به خواب می رود ، این خواب چنان عمیق خواهد بود که فرد هیچ گونه صدا و یا ضربه ای را متوجه نمی شود و از خواب نخواهد پرید ، همچنین هیچ دردی را احساس نخواهد کرد ، در واقع هیچ چیز فرد نمی تواند بیدار کند ، بیهوشی عمل بینی تا زمانی که داروهای بیهوشی به فرر تزریق می شوند ، همچنان باقی خواهد ماند و به دلیل عدم توان باز نگه داشتن مجاری تنفس توسط بدن ، قبل از بیهوشی یک لوله ی پلاستیکی نرم وارد نای فرد می گردد تا از طریق دستگاه تنفس مصنوعی ، نفس بکشد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.