با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان کاشت موی سر
  12 آگوست 2018 بدون نظر 309 بازدید

  تجویز درمان کاشت مو چه موقع انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند به سرعت به دنبال راه حل و درمان آن هستند با اطمینان میتوان گفت که آرزوی قلبی افرادی که طاسی سرشان خیلی وسیع است پوشاندن کل منطقه‌ی طاسی با حداکثر پرپشتی و درحداقل زمان است. تجویز درمان کاشت مو چه موقع انجام می شود؟

  تحقق بخشیدن به این آرزو در گذشته بسیار سخت بود اما امروزه با پیشرفت هایی که در علم پزشکی به وجود آمده است روش های جدید و بسیار مناسبی به بیمارانی که دچار ریزش مو شده اند توصیه می شود که به راحتی و در عرض چند ماه می تواند به طور کامل طاسی سرشان را پوشش ده به طوریکه هیچ جراحی صورن نگرفته و درد، خونریزی و دوران نقاهت نیز نداشته باشد.

  کاشت مو

  این روش درمانی که کاشت مو نام دارد معمولا پزشکان زمانی تجویز درمان کاشت مو را انجام می دهند که هیچ کدام از روش های درمانی گذشته از قبیل داروها و… نتیجه بخش نباشد. هر چند که این روش هیچگونه مشکلاتی برای بیمار انجام نمی شود اما معمولا آخرین گزینه تجویز درمان کاشت مو می باشد. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با زمان تجویز کاشت مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  درمان کاشت مو

  درمان کاشت موی سر

  تجویز درمان کاشت مو

  همانطور که می دانید کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می شود که در آن ریشه های مو ، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش مو و یا خالی از مو برده می شود.از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می شود و طی آن ریشه هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می شوند.

  قبل کاشت مو

  قبل کاشت مو

  قبل از کاشت مو

  اما قبل از کاشت مو باید در جریان باشید که شما روزانه باید چیزی در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو از دست بدهید که بلافاصله جایگزینی برای رشد خواهد داشت در صورتی پزشکان تجویز درمان کاشت مو انجام می دهند که فردی که دچار طاسی سر شده است هیچگونه جایگزینی برای رشد دوباره موها نداشته باشد در واقع تارها و فولیکول های مو او به قدری ضعیف شده اند که توانایی رشد نداشته و حتی در برخی موارد از بین رفته اند در این صورت است که پزشک تجویز درمان کاشت مو انجام می دهد تا موهایی خوش حالت و پرپشت را برای بیماران خود فراهم آورد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.