با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  زیباسازی ابروها
  26 آگوست 2018 بدون نظر 433 بازدید

  روش های مدرن زیباسازی ابروها در کلینیک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  زیباسازی ابروها یکی از رایج ترین روش هایی است که در کلینیک ها انجام میشود.در این مطلب تصیمیم گرفته ایم تا به روش هایی که برای زیباسازی ابروها وجود دارد بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

  عمل های زیبایی

  همانطور که میدانید همه ی انسان ها به صورت ذاتی توجه زیادی را به زیبایی دارند و آرزو دارند که زیبایی شان افزایش پیدا کند به همین دلیل روش های زیادی را برای دستیابی به این هدف امتحان میکنند.در گذشته معمولا افراد برای افزایش زیبایی خود از روش های موقت استفاده میکرده اند اما امروزه با توجه به پیشرفتی که در زمینه ی پزشکی و صنعت زیبایی شاهد آن بوده ایم بسیاری از افراد به عمل های زیبایی و روش هایی که در کلینیک ها مورد استفاده قرار میگیرد  اعتماد کرده اند و ترجیح میدهند زیبای شان را به صورت دائمی افزایش دهند.

  کاشت ابروی دائمی

  کاشت ابروی دائمی

  زیباسازی ابروها با کاشت ابرو

  زیباسازی ابروها با کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید از آن استفاده کنید.این روش برای افرادی مناسب است که به دلیل مختلف دچار کم پشتی ابرو شده اند و یا قسمتی از ابروهایشان به دلیل آسیب های فیزیکی دچار ریزش شده است.در این روش فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن برداشته میشود و به قسمت ابرو انتقال میابد.ظاهری که با استفاده از این روش به دست می آید کاملا طبیعی بوده و موها به صورت دائمی رشد خواهند کرد.

  زیباسازی ابروها

  روش های زیباسازی ابروها

  زیباسازی ابروها با prp

  روش پی آر پی یکی از روش هایی است که نقش قابل توجهی را برای افزایش زیبایی دارد و میتوان از آن برای افزایش نقاط زیادی از بدن بهره برد. زیباسازی ابروها با  prp میتواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.prp باعث میشود تا فولیکول های ابرو تقویت شود و ابروهای پرپشت و ضخیم تری را داشته باشید.جالب است بدانید با تزریق prp میتوانید از مزایای جوانسازی آن نیز بهره مند شوید و شاهد این باشید که چروک های اطراف ابرو  کاهش یافته است.

  مراحل انجام پی آر پی

  پی آر پی

  زیباسازی ابروها با میکروپیگمنتیشن

  زیباسازی ابروها با میکروپیگمنتیشن یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوانید در مدت زمانی مشخص به ابرو هایی با ظاهر طبیعی دست پیدا کنید.در این روش برای افزایش زیبایی ابرو ها از هاشور استفاده میشود.این هاشور ها با متدهایی ایجاد میشوند که ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود آورند.معمولا هزینه ی این روش در مقایسه با کاشت ابرو پایین تر است اما باید توجه داشته باشید که این روش دائمی نخواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.