با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ساکشن شکم و پهلوها
  9 فوریه 2019 بدون نظر 473 بازدید

  معایب و مزایای ساکشن شکم و پهلوها

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  داشتن شکمی تخت و کمری خوش فرم خواسته ی بسیاری از خانم ها و آقایان است و افراد زیادی با انجام انواع ورزش های لاغر کننده ی شکم و پهلو و پیروی از رژیم های غذایی کم کالری سعی می کنند به این هدف برسند. اما متاسفانه در این بین برخی افراد با وجود رعایت نکات مربوط به تغذیه مناسب و تحرک بدنی مناسب باز هم از مشکل داشتن چربی های اضافه در نواحی شکم و پهلو رها نمی شوند برخی هم بنا به دلایلی قادر به انجام چنین کارهایی نیستند. در چنین مواردی که چربی های موضعی شکم و پهلو مقاوم و بد قلق هستند می توان روش های لاغری موضعی از جمله ساکشن چربی ها را امتحان نمود. آشنایی با معایب و مزایای ساکشن شکم و پهلو به شما کمک می کند در مورد انجام این عمل بهتر تصمیم بگیرید. ساکشن شکم و پهلوها در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

  مزایای ساکشن شکم و پهلوها در کلینیک

  ساکشن چربی شکم و پهلو روشی غیر جراحی است و فقط چند برش کوچک برای ورود کانولای دستگاه در سطح بدن ایجاد می شود اما عوارض جانبی و خطرات این روش قابل چشم پوشی نیستند و بایستی این عمل حتما توسط پزشک متخصص و با تجربه و در محیطی مناسب انجام گیرد. برای انجام عمل ساکشن چربی گاهی نیاز است که بیهوشی عمومی اعمال شود و به همین دلیل محلی که برای انجام عمل انتخاب می شود بایستی دارای تجهیزات مانیتورینگ و احیا باشد.

  بهداشتی و استریل بودن مواد و تجهیزات در این عمل زیبایی

  استریل بودن وسایل و محل عمل هم مورد دیگری است که برای پیشگیری از سرایت بیماری های واگیردار و عفونت ضروری است. کلینیک های لاغری و تناسب اندام دارای مجوز کلیه ی امکانات مورد نیاز برای انجام عملی ایمن و کم خطر را دارا هستند از این رو با انجام ساکشن چربی در چنین مکان هایی از بروز بسیاری از خطرات پیشگیری می شود.

  ساکشن شکم و پهلوها

  ساکشن شکم و پهلوها

  مهمترین مزایای ساکشن شکم و پهلوها

  از مهمترین مزایای ساکشن شکم و پهلوها که باعث شده این روش تا این اندازه محوبیت پیدا کند می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  اثر بخشی سریع در مقایسه با روش هایی نظیر ورزش کردن یا پیروی از از رژیم های غذایی
  امکان از بین بردن چربی های مقاوم و یا چربی هایی که در نواحی دشوار بدن قرار دارند و آب کردن آن ها با روش های معمول ساده نیست
  دوران نقاهت نسبتا کوتاه پس از انجام عمل به گونه ای که فرد چند روز پس از عمل قادر است امور روزمره ی خود را انجام دهد
  کاهش احتمال تجمع دوباره ی چربی در نواحی که چربی های موضعی ساکشن می شوند

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.