با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ساکشن شکم و پهلوها
  5 فوریه 2019 بدون نظر 522 بازدید

  ساکشن شکم و پهلو چطور انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  ساکشن چربی روشی برای بیرون کشیدن چربی های موضعی اضافه و ایجاد تناسب اندام است. این روش که به لیپوساکشن نیز شهرت دارد، با تکنیک های گوناگونی انجام می شود. چیزی که در همه ی تکنیک های لیپوساکشن مشترک است، ایجاد برش های کوچک در پوست نواحی مورد نظر و تخلیه ی چربی ها به کمک لوله های های مخصوصی به نام کانولا است که به دستگاه های مکنده ای متصل هستند. چربی های زائد موضعی نواحی مختلفی از بدن از قبیل ران، بازو، غبغب، ساق پا، شکم، پهلو و … را می توان از طریق ساکشن کردن از بدن بیرون کشید. در این میان ساکشن شکم و پهلو از متداول ترین عمل های لیپوساکشن است چرا که تجمع چربی در نواحی شکم و پهلو در دو جنس زن و مرد حتی در میان کسانی که وزن نرمالی داشته و یا اضافه وزن کمی دارند بسیار رایج است.

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  قیمت ساکشن شکم و پهلو

  با وجود اینکه کیفیت عمل ساکشن چربی مهمترین مسئله ای است که بایستی به آن توجه نمود به هر حال هزینه و قیمت هم جز فاکتور های تاثیر گذار در تصمیم گیری افراد برای انجام این عمل است. قیمت تمام شده ی ساکشن کردن چربی های شکم و پهلو متاثر از مواردی مانند وسعت نواحی تحت درمان، حجم چربی هایی که باید تخلیه شود، تکنیک و دستگاه مورد استفاده، دستمزد متخصص پوست و مو و زیبایی ، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه ی داروها و آزمایشات مورد نیاز، هزینه ی خرید گن مخصوص بعد از عمل و … است.

  اطلاع دقیق از تعرفه های این عمل زیبایی در کلینیک لاغری

  بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه ی این عمل برای خود بایستی به کلینیک ها و مراکز ارائه دهنده خدمات لاغری و تناسب اندام مراجعه حضوری داشته باشید و پزشک متخصص وضعیت شما را بررسی کند.

  ساکشن شکم و پهلو

  ساکشن شکم و پهلو

  کلینیک ساکشن شکم و پهلو

  با رواج و محبوبیت انواع و اقسام عمل های زیبایی و تناسب اندام در جامعه ، افراد سودجوی زیادی سعی می کنند از این فرصت استفاده کنند. این دسته افراد غالبا تخصص کافی برای انجام عمل های لاغری موضعی را ندارند و این خدمات را به صورت غیر حرفه ای با هزینه های خیلی کم یا با تبلیغات فریبنده ارائه می دهند. چنانچه قصد ساکشن کردن چربی های شکم و پهلوی خود را دارید بهتر است در ابتدا به دنبال پزشکی متخصص و دارای مهارت کافی در این کار باشید چرا که انجام غیر اصولی این عمل لاغری و تناسب اندام می تواند عوارضی مانند آمبولی، عفونت، غیر هموار شدن سطح شکم و پهلو، سوختگی و … را به دنبال داشته باشد. پزشکان متخصص غالبا در مراکز و کلینیک زیبایی معتبر و دارای مجوزی که خدمات مربوط به تناسب اندام را ارائه می دهند، مشغول به فعالیت هستند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.