با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ساکشن شکم
  7 فوریه 2019 بدون نظر 575 بازدید

  ساکشن شکم چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  چاقی موضعی در ناحیه ی شکم مشکل افراد زیادی است. حتی گاهی اوقات کسانی که وزنشان نرمال است هم این مشکل را دارند. از بین بردن چربی های موضعی شکمی معمولا کار دشواری بوده و با روش هایی مثل رژیم گرفتن و ورزش کردن نیاز به تلاش زیادی است. به هر حال گاهی اوقات انجام دادن و تداوم در ورزش یا رژیم غذایی کار مشکلی است و برخی افراد هم بنا به دلایلی قادر به انجام چنین کارهایی نیستند. در چنین مواقعی می توان به سراغ روش های دیگری برای از بین بردن چربی های مقاوم شکم رفت. ساکشن شکم یا به عبارتی لیپوساکشن شکم روشی برای بیرون کشیدن چربی های موضعی شکم بدون انجام جراحی های باز است. این روش با تکنیک ها و دستگاه های گوناگونی قابل انجام است که هدف همه ی آن ها تخریب بافت های چربی و بیرون کشیدن آن ها از بدن است.

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  قیمت انجام ساکشن شکم

  کیفیت انجام لیپوساکشن مهم تر از بحث هزینه است. اما با توجه به اینکه قیمت و هزینه ی انجام اعمال لیپوساکشن برای عموم مردم هزینه نسبتا بالایی محسوب می شود، قیمت به عنوان فاکتور مهمی حین تصمیم گیری و آماده شدن برای انجام عمل مطرح می شود. به طور معمول هزینه اعمال لاغری موضعی و یا پیکر تراشی بر حسب ناحیه ی تحت درمان تعیین می شوند و مواردی نظیر دستمزد پزشک متخصص، حجم چربی های خارج شده از بدن، تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل فرآیند درمان، هزینه انجام آزمایشات لازم، هزینه خرید گن و … بر روی قیمت نهایی انجام ساکشن چربی هر نقطه از بدن از جمله ناحیه ی شکم تاثیر گذار هستند.

  کلینیک های لاغری و تناسب اندام

  چنانچه قصد انجام ساکشن شکم دارید بهتر است برای آگاهی دقیق از قیمت این عمل به کلینیک های ارائه دهنده ی خدمات لاغری موضعی مراجعه حضوری داشته باشید.

  ساکشن شکم چیست

  مزایا و معایب این عمل زیبایی

  از مهمترین مزایای ساکشن کردن شکم می توان به مواردی نظیر نتیجه گیری سریع و تقریبا ماندگار در مورد از بین بردن چربی های موضعی شکم و دوره ی نقاهت نسبتا کوتاه پس از انجام عمل اشاره نمود. این مزایا باعث شده تا برداشتن موضعی شکم از طریق ساکشن تبدیل به روشی متداول برای لاغری شکم شود. البته این روش معایب و عوارض خاص خود را دارد که بد نیست در مورد آن ها هم اطلاعاتی داشته باشید. به جا ماندن اسکارهای کوچک در محل برش های ایجاد شده، شل شدن پوست شکم، احتمال بروز آمبولی خصوصا در صورت ساکشن کردن حجم زیادی از چربی های شکمی، احتمال بروز فتق شکمی، احتمال بروز سوختگی با روش های لیزری ساکشن و … از معایب ساکشن چربی های موضعی شکم هستند.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.