با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ساکشن چربی برای لاغرشدن
  15 فوریه 2019 بدون نظر 354 بازدید

  ساکشن چربی برای لاغری چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  ساکشن چربی یا لیپوساکشن از جمله روش هایی است که در اعمال زیبایی مربوط به لاغری و پیکر تراشی کاربرد دارد. البته منظور از ساکشن چربی برای لاغری، لاغر کردن موضعی اندام یا اندام هایی است که دارای چربی های موضعی اضافه هستند و نه کاهش وزن و درمان چاقی. کاندید های مناسب برای لیپوساکشن کسانی هستند که از نظر وزن در حالت نرمال هستند یا اینکه اضافه وزن کمی دارند اما به دلیل داشتن چربی های موضعی زیاد در ناحیه یا نواحی خاصی از بدن خود تناسب اندام خوبی ندارند.

  این روش لاغری برای چربی های موضعی

  در این روش چربی های موضعی بدن که به حالت انباشته و حجیم در آمده اند را با کمک دستگاه های مکنده ی خاصی از طریق ایجاد شکاف های کوچکی در سطح اندام یا ناحیه ی مورد نظر از بدن خارج می کنند.

  مزایای ساکشن چربی برای لاغری

  مهمترین مزیت ساکشن چربی برای لاغری این است که به نحو سریع و موثری چربی های موضعی را از بین می برد و حتی چربی های موضعی مقاوم و یا چربی هایی که در نقاط دشواری مانند بخش زیرین چانه قرار دارند را می توانند رفع کنند. به طور معمول دوره ی نقاهت پس از عمل خیلی طولانی نیست و پس از گذشت چند روز فرد می تواند فعالیت های روزمره را انجام دهد. با ساکشن و برداشتن چربی ها شانس چاق شدن دوباره ی نواحی مورد نظر بسیار کم می شود چرا که تعداد سلول های چربی در آن نواحی کاهش یافته است. کسانی که دچار چاقی های موضعی ارثی در نواحی خاصی از بدن خود هستند می توانند با لیپوساکشن از دست چربی های موضعی مقاوم خود خلاص شوند.

  ساکشن چربی برای لاغری

  ساکشن چربی برای لاغری

  مراقبت های بعد از ساکشن چربی برای لاغری

  رعایت نکات مراقبتی بعد از ساکشن چربی نقش زیادی در رسیدن به نتایج مطلوب از عمل دارد. پس از اتمام عمل لیپوساکشن ناحیه ی تحت درمان به وسیله ی بانداژ الاستیک بسته می شود و یا از فرد خواسته می شود که گن های مخصوصی را بپوشد تا تورم پوست کنترل گردیده و فشار وارده به جمع شدن پوست و شکل گیری جدید بدن کمک کند. گاهی اوقات نیز درن ها یا لوله های مخصوصی در محل شکاف های عمل قرار داده می شود تا ترشحات اضافه از بدن خارج شوند. داروهای موضعی و خوراکی که پزشک برای ترمیم زخم ها و کاهش ریسک بروز عفونت تجویز می کند، بایستی مورد استفاده قرار گیرند. مصرف مایعات برای جبران کم آبی بدن در ساعات اولیه بعد از عمل نکته ی دیگری است که باید به آن اهمیت داد. نکات دیگری هم وجود دارد که پزشک به بیمار خود گوشزد می کند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.