با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ساکشن چربی
  3 فوریه 2019 بدون نظر 493 بازدید

  ساکشن چربی چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  ساکشن چربی یا لیپوساکشن از جمله روش های پیکر تراشی و لاغری موضعی است که با هدف از بین بردن چربی های موضعی زائد و متناسب تر ساختن اندام های بدن اندام انجام می شود. در این روش برای ساکشن کردن و بیرون کشیدن چربی های موضعی از لوله ی کوچک و باریکی از جنس استیل به نام کانول یا کانولا که به یک دستگاه مکنده ی مخصوص متصل است، استفاده می شود. امروزه برای ساکشن کردن چربی ها دستگاه های مختلفی ساخته شده است که با تکنولوژی های منحصر به فرد خود می توانند عمل تخریب نمودن بافت های چربی برای خروج راحت تر چربی ها را انجام دهند. لیپولیز، لیپوماتیک و لیپوساکشن اولتراسونیک از روش های مدرن تر لیپوساکشن هستند که تا حدودی جایگزین روش های لیپوساکشن مرسوم شده اند.

  ساکشن چربی برای تناسب اندام

  لیپوساکشن برای کاهش وزن و لاغری کارایی ندارد. هدف اصلی ساکشن چربی های موضعی بدن، ایجاد تناسب بین اندام های مختلف بدن است. در واقع با لیپوساکشن فقط می توان چربی های موضعی بدن که گاها مقاوم هستند را از بین برد. به عنوان مثال فردی از لحاظ وزنی شرایط نرمال و ایده آلی دارد اما در ظاهر دارای شکم چاقی است که درمان ها و روش های لاغری معمول یعنی رژیم غذایی و ورزش کردن نمی توانند چربی های این ناحیه از بدن را از بین ببرند. در این وضعیت ساکشن کردن چربی ها می تواند روش موثری باشد و چربی های موضعی مقاوم را در زمان کوتاهی از بین ببرد. لیپوساکشن را می توان برای متناسب کردن و لاغری موضعی نواحی مختلف بدن از قبیل بازو، ران، شکم، پهلو، غبغب، باسن و … انجام داد.

  ساکشن چربی چیست

  ساکشن چربی چیست

  قیمت ساکشن چربی

  لیپوساکشن از آن دسته عمل های هایی است که قیمت آن بستگی زیادی به ناحیه یا نواحی تحت درمان دارد. برای تعیین قیمت لیپوساکشن در ابتدا بایستی بیمار توسط پزشک مورد بررسی قرار گیرد تا مقدار و موقعیت چربی های زائد مشخص شود. مواردی دیگری نظیر نوع دستگاهی که برای ساکشن کردن چربی ها استفاده می شود،

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  کلینیک لاغری برای انجام این عمل لاغری و تناسب اندام

  مکان جغرافیایی کلینیک یا مرکزی که عمل در آن جا انجام می شود ، میزان مهارت پزشک متخصص و دستمزدی که وی طلب می کند و همینطور دستمزد پزشک بیهوشی هم در تعیین قیمت عمل موثر هستند. هزینه ی انجام آزمایشات قبل از عمل، داروهای مورد نیاز و هزینه ی خرید گن مخصوص برای بعد از عمل هم موارد دیگر موارد قابل توجهی هستند که برای محاسبه ی قیمت تمام شده ی لیپوساکشن بایستی در نظر گرفته شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.