با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزردرمانی
  28 جولای 2018 يك نظر 545 بازدید

  سفید کردن پوست در بهترین کلینیک جوانسازی تهران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  داشتن لک بر روی پوست یا داشتن پوستی تیره و کدر برای بسیاری از افراد ناخوشایند می باشد و به دنبال روشی برای روشن سازی و شفاف سازی پوست خود می باشند .در این صفحه به شرح کلینیک جوانسازی می پردازیم. استفاده از برخی از روش ها مانند استفاده از کرم ها مشکل تیرگی پوست را به طور موقت رفع می نماید . اما در بلند مدت کارایی نخواهد داشت اما سفید کردن پوست در بهترین کلینیک جوانسازی تهران با چه روش هایی انجام می گیرد.

  کلینیک جوانسازی

  در کلینیک های جوانسازی از تکنولوژی و دستگاه ها و روش های جراحی و  غیر جراحی و لیزری زیادی برای جوانسازی صورت و اندام استفاده می گردد . در این کلینیک ها جوانسازی پوست با توجه به وضعیت پوست بیمار و تحت نظارت پزشک متخصص صورت می گیرد . در این کلینیک ها ،بیمار بهترین نتیجه را از مراجعه به کلینیک کسب نماید. در این کلینیک ها ، جراحی های زیبایی و ترمیمی بینی نیز جزء خدمات ارائه شده به بیماران می باشد که درصد بالایی از مراجعات به این کلینیک ها مربوط به جراحی های زیباسازی بینی می باشد.

  سفید کردن پوست در کلینیک

  سفید کردن پوست در کلینیک به فرآیندی گفته می شود که در آن با کمک گرفتن از روش های مختلف در کلینیک  تلاش می شود تا غلظت رنگدانه ملانین در پوست کاهش پیدا کند و پوست روشن و شفاف گردد که امروزه این شفاف سازی از طریق روش هایی چون  لایه برداری ، لیزر و میکرودرم انجام می گیرد.

  سفید کردن پوست صورت

  سفید کردن پوست صورت

   

  لایه برداری پوست

  در روش لایه برداری پوست در کلینیک ها از ترکیبات مختلف مواد شیمیایی برای لایه برداری پوست جهت روشن سازی آن استفاده می گردد . سپس لایه برداری سوختگی خفیفی در پوست ایجاد می کند و از این طریق لایه های تیره پوست برداشته می شود . سپس به جای آن لایه های پوست شفاف و  روشن ایجاد خواهد شد . البته ترکیبات این لایه برداری باید به گونه ای توسط متخصص تعیین گردد تا آسیبی به پوست وارد نکند.

  کلینیک جوانسازی

  کلینیک جوانسازی

  لیزردرمانی

  در روش لیزر درمانی پوست تیره نور متمرکز لیزر به طور دقیق به سطح پوست تابیده می شود . در این فرآیند هر بار یکی از لایه های خارجی پوست برداشته خواهد شد و با رشد سلول های جدید پوست پوستی نرم و روشن پدیدار می گردد .

  لیزر پوست

  لیزر پوست

  میکرودرم

  در روش میکرودرم با هدف روشن سازی پوست تیره از نیروی سایش پودر کریستالی که توسط دستگاه بر روی پوست پاشیده می شود . در مرحله بعد دوباره توسط خود دستگاه مکیده می گردد استفاده می شود و با سایش کریستال ها بر روی پوست لایه برداری آن انجام می گیرد . سپس در سطح خارجی پوست به جای پوست تیره و لک دار پوستی شفاف و جوان و نرم ایجاد خواهد شد.

  میکرودرم

  میکرودرم

  بهترین کلینیک جوانسازی تهران

  بهترین کلینیک جوانسازی تهران کلینیکی خواهد بود که در آن کلینیک به روز ترین تکنولوژی های جوانسازی پوست در کنار بهترین متخصصین پوست و زیبایی به کار گرفته شوند . کادری مجرب و حرفه ای در کنار متخصصین به بیماران در رسیدن به جوانسازی مطلوب خود کمک نمایند . درصد رضایت بیماران از مراجعه به آن کلینیک در حد بالایی باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  یک پاسخ به “سفید کردن پوست در بهترین کلینیک جوانسازی تهران”

  1. آتنا گفت:

   برای سفید کردن پوست کدوم روش نتیجه بهتری داره و حتما جواب میده؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.