با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوانسازی پوست با لیزر
  28 جولای 2018 بدون نظر 768 بازدید

  سلامت پوست و زیبایی با جدیدترین دستگاه لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  بسیاری از خانم ها و آقایان به جوانی و زیبایی ماندن پوست صورت  خود بسیار اهمیت می دهند و هنگامی که در اثر بالا رفتن سن یا عوامل دیگری پوست آنها دچار چین و چروک یا لک گردد به دنبال جدیدترین و بهترین روش ها جهت جوانسازی پوست خود خواهند بود ، توجه بیش از حد به زیبایی و جوانسازی پوست در بین مردم باعث شده است تا همواره دستگاه های مختلفی برای این منظور در صنعت زیباسازی طراحی و ارائه گردد که هر دستگاه عملکرد مختص به خود را دارد اما سلامت پوست و زیبایی با جدیدترین دستگاه لیزر چگونه ایجاد می شود.

  آنچه در این مقاله می خوانیم

  دستگاه لیزر

  دستگاه لیزر که انواع مختلفی با طول موج های متفاوتی دارد هر کدام کارکرد و عملکرد مختص به خود را دارند و برای رفع مشکلات خاص پوستی  در نواحی مختلف صورت و بدن جهت جوانسازی و زیباسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند که با پیشرفت تکنولوژی تمرکز و دقت این دستگاه ها بر روی پوست روز به روز بیشتر می شود و نتایج درمان با این دستگاهها بسیار رضایت بخش تر از گذشته خواهد بود.

  جدیدترین دستگاههای لیزری زیباسازی پوست:

  دستگاه های لیزری زیادی در زمینه زیباسازی پوست کاربرد دارند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و از جمله این دستگاهها می توان به دستگاه RF ، لیزر اسکارلت ، و لیزر CO2 اشاره نمود .

   روشRF

  در این روش از امواج رادیویی که اساسا انرژی گرمایی هستند برای بازسازی و بهبود انعطاف پذیری و تولید کلاژن در پوست استفاده می شود و بدون جراحی با تاثیر گذاشتن امواج بر روی پوست در لایه های زیرین پوست کلاژن بیشتری تولید می گردد که مشکلات پوستی و سلولیت پوست را از بین خواهد برد و پوست را جوان و یکدست و صاف خواهد کرد.

  روش RFلیزر مو

  روش RFلیزر 

  لیزر اسکارلت

  در لیزر اسکارلت که فناوری جدیدی در جوانسازی پوست می باشد از فرکانس رادیویی و از الکترودهای آن که به طور مستقیم به سطح پوست تابیده می شوند برای تحریک تولید کلاژن در پوست استفاده می گردد و با تولید بیشتر کلاژن پوست از شل شدگی و چروک رها خواهد شد و منافذ باز آن نیز بسته می گردد ، در این روش لیفت پوست و زیباسازی و نتایج حاصل از درمان طی چند ماه پس از انجام لیزر اسکارلت تاثیر خود را روی پوست نشان خواهد داد.

  روش اسکارلت لیزر

  روش اسکارلت لیزر

  لیزر CO2

  از لیزر CO2 برای رفع مشکلات پوستی نظیر جای جوش، چروک عمیق، افتادگی پوست و کاهش حجم بافت های پوست بهره گرفته می شود.

  در این روش با استفاده از نیروی گرمایی اشعه لیزر در سطح پوست لایه برداری صورت می گیرد و با هدایت انرژی گرمایشی اشعه لیزر در عمق مناسب تولید کلاژن جدید در پوست صورت می گیرد.

  دستگاه لیزر

  روش CO2لیزر

  با عملکرد دو گانه لیزر زیباسازی و جوانسازی پوست ایجاد خواهد شد ، تابیده شدن انرژی نوری گاز دی اکسید کربن در این نوع لیزر به پوست سبب می گردد تا لایه های پوستی در شرایط کنترل شده دچار تبخیر شوند و پوست برای بازسازی خود کلاژن بیشتری تولید نماید که در نتیجه پوست جوان، شاداب و با طراوت گردد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  برچسب ها
  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.