با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  سلامت پوست و مو
  29 اکتبر 2018 بدون نظر 274 بازدید

  سلامت پوست و مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  پوست و موی هر فردی در جوانی به طور طبیعی سالم و زیباست اما فعالیت های روزمره، آلودگی های محیطی، استرس ، پرتوهای ماورای بنفش نور آفتاب، استفاده از لوازم آرایشی، استفاده بیش از حد از سشوار و مواد شیمیایی در موها و عدم پاکسازی به موقع از پوست باعث می گردد سلامتی پوست و مو به مرور دچار آسیب گردد و افرادی که به مشکلات پوستی و ریزش مو دچار می شوند پس از مبتلا شدن به این مشکلات اهمیت پوست و مو را در زیبایی چهره درک خواهند نمود و برخی از این افراد به هر راهی متوسل می شوند تا زیبایی و طراوت را به پوست و موی خود باز گردانند اما سلامت پوست و مو چیست.

  سلامت پوست و مو

  پوستی و مویی از نظر کلی در سلامت کامل به سر می برد که به هیچ نوع مشکلی دچار شده نباشد و پوست شاداب، عاری از لک، آکنه و شفاف باشد و موها نیز درخشندگی و لطافت خود را حفظ کرده باشند و عاری از هر گونه موخره، ریزش و خشکی باشند در این صورت به این نوع پوست و مو می توان عنوان سلامت کامل را بخشید .

  نکات بهداشتی پوست و مو

  سلامت پوست و مو بازتاب زندگی هر فردی می باشد و داشتن پوست و موی سالم به طور مستقیم بر روی سلامت جسمی و روحی هر فردی تاثیر مثبتی خواهد داشت.
  – شرایط زندگی و استرس های عصبی و هیجانی هر فردی باعث تحریک پوست وی به ترشح آندروژن و باعث ایجاد پوست و موی چرب می شود.
  – افرادی که علاوه بر توجه بر سلامت پوست و مو تغذیه سالم و سرشار از ویتامین و پروتئین دارند و به میزان کافی سبزیجات و میوه های تازه مصرف می نمایند همواره پوست و موی شاداب و با طراوتی خواهند داشت.
  – افراط کردن در شستن موها، سشوار کشیدن زیاد و رنگ کردن زیاد موها زمینه بروز خشکی مو و از بین رفتن چربی طبیعی موها و ریزش آنها را فراهم می آورد.
  – یکی از بهترین روش های پاکسازی پوست و جلوگیری از بروز مشکلات پوستی لایه برداری پوست در زمان مناسب و رفع سلول های مرده پوست می باشد که با استفاده از ماسک های طبیعی و گیاهی خانگی به طور ماهیانه میسر می شود.

  سلامت پوست و مو

  سلامت پوست و مو

  توجه به سلامت پوست و مو

  افرادی که به زیبایی پوست و موی خود اهمیت می دهند قبل از بروز هر گونه مشکلی در این اجزای مهم زیبایی خود در حفظ سلامت آنها کوشش می نمایند و با مراقبت مناسب و به موقع از آنها از بروز هر گونه مشکل جدی در پوست و موی خود جلوگیری خواهند کرد و در صورتی که به مشکلات پوستی مانند آکنه، لک ‌و چروک مبتلا شوند و یا پس از رنگ کردن موها دچار سوختگی و خشکی مو شوند در اولین فرصت به متخصص پوست و مو مراجعه خواهند کرد و یا به صورت دوره ای برای استفاده از نکات مراقبتی پوست به متخصصی با تجربه مراجعه و از درمان ها و نکات مراقبتی پوست و مو که توسط وی توصیه می شود بهره خواهند گرفت.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.