با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  سندروم آناژن
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 840 بازدید

  سندروم آناژن در ریزش موی کودکان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 5]

  تاکنون با ریزش مو در کودکان مواجه شده اید؟ این مسئله میتواند هم بسیار نگران کننده و هم باعث از دست رفتن زیبایی و ناراحتی آنها شود. زیرا وقتی با همسالان خود بازی می کنند تفاوت هایی را میان خود و آنها احساس می کنند و این اتفاق برای آنها ناگوار است. یکی از مشکلاتی که باعث ریزش مو در کودکان می شود سندروم آناژن می باشد. در رابطه با این مسئله باید بگوییم که این سندروم اغلب در کودکان مو طلایی بروز می دهد و باعث کنده شدن موهای سر کودکان بدون هیچگونه دردی می شود.

  علائم تشخیص سندروم آناژن در کودکان

  برای اینکه بتوانید سندروم آناژن را در کودکان تشخیص دهید نیاز است که به پزشکی متخصص مراجعه کنید. اما اگر جزء والدینی هستید که از اطلاعات بالایی بهره می برید در صور تی که با اختلال رشد مو در ناحیه پشت سر و ناحیه نزدیک به گردن مواجه شدید، همچنین ریزش شدید مو به صورت منطقه ای را مشاهده کردید باید بدانید که این علائم از نشانه های سندروم آناژن در کودکان می باشد که هر چه زودتر باید درمان شود. دقت داشته باشید درمان سریع این مشکل می تواند کودک شما را به آرامش برساند.

  درمان سندروم آناژن در کودکان

  مسلما وقتی که با سندروم آناژن در کودک خود مواجه می شوید بلافاصله به سراغ درمان می روید اما تاکنون فکر کرده اید که باید نزد چه دکتری بروید؟ آیا راهی برای درمان ریزش موی کودکان به وجود آمده است؟ در رابطه با این پرسش ها باید بگوییم که در دنیای پیشرفته امروزی مشکلی نیست که برای آن درمانی وجود نداشته باشد از همین رو شما با مراجعه ی به یک پزشک متخصص پوست مو و زیبایی میتوانید مطمئن باشید که با تجویز انواع قرص و محلول مخصوص میتواند این نگرانی را از شما و فرزندتان دور کند و یک درمان کامل را صورت دهد.

  سندروم آناژن در ریزش مو

  سندروم آناژن در ریزش مو

  هزینه درمان سندروم آناژن

  در رابطه با هزینه درمان سندروم آناژن باید بگوییم که این مسئله کاملا به پزشک شما بستگی دارد، اینکه او چه داروهایی را برای فرزندتان تجویز می کند و اینکه میزان ریزش موهای او به چه اندازه بوده و اینکه در چه مدت زمان می برد تا به نتیجه دلخواه برسید. از همین رو نمیتوانیم هزینه ای دقیق برای درمان این بیماری برای شما بگوییم.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.