با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن انجام لیپوساکشن
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ بدون نظر 71 بازدید

سن انجام لیپوساکشن

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

اگر به دنبال روشی مناسب برای دست یابی به تناسب اندام هستید و در عین حال به نتایج قابل توجهی دست نیافته اید به احتمال زیاد عمل لیپوساکشن بهترین روشی خواهد بود که میتوانید برای دست یابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنید. این عمل در سالهای گذشته متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد در مورد سن انجام لیپوساکشن سوالات زیادی مطرح میکنند که همین باعث شده در این مطلب تصمیم بگیریم به معرفی بهترین سن برای استفاده از روش های پیکرتراشی به خصوص لیپوساکشن بپردازیم.

شرایط لیپوساکشن

برای استفاده از روش های لیپوساکشن شرایط مختلفی وجود دارد که باید از آن برخوردار بود در غیر اینصورت بیمار از انجام این روش منع خواهد شد. سن انجام لیپوساکشن یکی از مواردی است که بیمار باید از آن برخوردار باشد. علاوه بر این افرادی که قصد دارند از لیپوساکشن استفاده کنند نباید دچار بیماری های حاد مانند دیابت کنترل نشده و … شده باشند.
از شرایط دیگر لیپوساکشن میتوان به وزن بیمار اشاره کرد. بر خلاف تصوری که برخی از دارند روش های پیکرتراشی به هیچ وجه باعث کاهش وزن شدید نخواهد شد به همین دلیل افرادی که دچار اضافه وزن شدید شده اند باید به سراغ استفاده از روش های دیگر بروند. با استفاده از روش های لیپوساکشن در نهایت میتوان شاهد کاهش وزنی در حدود ۵ کیلو گرم بود به همین دلیل نباید انتظارات غیر واقعی داشت.

سن انجام دادن لیپوساکشن

سن انجام دادن لیپوساکشن

بهترین سن انجام لیپوساکشن

سن انجام لیپوساکشن از مواردی است که بسیاری از افراد در مورد آن باورهای مختلفی دارند به همین دلیل قبل از اینکه از این روش استفاده کنید باید از آن اطلاع یابید.
بهتر است بدانید بهترین سن برای استفاده از روش های لیپوساکشن ۱۸ الی ۴۵ سالگی خواهد بود. افرادی که در این محدوده وجود دارند میتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند اما باید بدانید که برخی از افراد ممکن است در سنین دیگر هم بتوانند از روش های لیپوساکشن استفاده کنند و محدودیت از نظر سن برایشان وجود نداشته باشد.

کمترین سن انجام لیپوساکشن

در مقالات مختلف کمترین سن انجام لیپوساکشن ۱۸ سال ذکر شده است اما همانطور که اشاره کردیم برخی از افراد میتوانند در قبل از این سنین هم به استفاده از این روش بپردازند. استفاده از روش لیپوساکشن در سنین نوجوانی در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود مشکلات خاصی برای فرد به وجود نخواهد آورد و باعث میشود در مدت زمای کوتاه حجم قابل توجهی از چربی های بدن حذف شوند.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *