با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  سن تزریق بوتاکس چند است
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 441 بازدید

  سن تزریق بوتاکس

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  یکی از روش های زیبایی بخشیدن به پوست که در تمام کلینیک های زیبایی طرفداران زیادی دارد تزریق بوتاکس می باشد که در واقع تزریق سم بوتولینوم می باشد که باعث کاهش حرکات عضلات صورت می شود و در نتیجه آن سطح پوست از چین و چروک صاف خواهد گردید اما سن تزریق بوتاکس چند است.

  تزریق بوتاکس

  تزریق بوتاکس در پیشانی، بین ابروها و کنار چشم از پرطرفدارترین روش های زیبایی می باشد که در این زمینه از خاصیت پر کنندگی بوتاکس و فلج کنندگی عضلات صورت جهت رفع چین و چروک صورت ایجاد شده استفاده می گردد.

  سن تزریق بوتاکس

  طبق نظر سازمان بهداشت جهانی حداقل سن استفاده از بوتاکس ۱۸ و حداکثر استفاده ۷۰ سال می باشد زیرا قبل از ۱۸ سال هیچ فردی به طور طبیعی دچار چین و چروک نمی گردد و در سن بالای ۷۰ سال نیز عوارض تزریق بوتاکس ناشناخته می باشد و ممکن است باعث آسیب جدی به افراد کهن سال گردد.

  تزریق بوتاکس در جلوگیری از چین و چروک

  طبق نظر متخصصین پوست اگر تزریق بوتاکس در سنی مناسب که سن شروع چروک پوستی می باشد انجام بگیرد با چند بار تزریق عضلات صورت ضعیف خواهند شد و دیگر توان کشیدن پوست را نخواهند داشت و در نتیجه چین و چروک در پوست ایجاد نخواهد شد.

  مزایای تزریق بوتاکس

  تزریق بوتاکس روشی با اثر بخشی سریع می باشد، این روش زیباسازی صورت بدون درد، جراحی و خونریزی انجام می گیرد،فردی که از تزریق بوتاکس در صورت خود استفاده می نماید پس از درمان به دوره نقاهت طولانی نیاز نخواهد داشت و با تزریق بوتاکس می توان برخی حالات چهره و ابروی افتاده را بدون جراحی اصلاح نمود .

  سن تزریق بوتاکس

  سن تزریق بوتاکس

  ماندگاری تزریق بوتاکس

  ماندگاری تزریق بوتاکس در هر فردی با توجه به نوع بوتاکس تزریق شده و بدن بیمار متفاوت می باشد و ممکن است بوتاکس بین ۶ ماه تا یکسال دوام داشته باشد و گر چه ممکن است اثر پرکنندگی بوتاکس از بین رود اما اثر آن بر روی عضلات دوام بیشتری خواهد داشت.
  تزریق بوتاکس در کشور ما بیشتر در نواحی بالای صورت مانند پیشانی و کنار چشم و بالا کشیدن ابروها انجام می گیرد و متخصص پوست و مو زیبایی با توجه به موقتی بودن این روشی درمانی آن را بعد از برخی روش های جراحی زیباسازی صورت استفاده می نمایند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.