با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  سن ساکشن شکم
  8 فوریه 2019 بدون نظر 581 بازدید

  سن ساکشن شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 4.5]

  ساکشن شکم روشی برای برداشتن چربی های موضعی شکم است که به صورت غیر جراحی انجام می شود. با پیشرفت تکنولوژی هایی که برای ساکشن چربی ها مورد استفاده قرار می گیرند، ایمنی این روش تناسب اندام بالاتر رفته است اما به هر حال این عمل نیز همانند هر عمل زیبایی دیگری محدودیت های خاص خود را دارد. شرایط سنی از جمله مواردی است که می تواند در انتخاب کاندید مناسب برای عمل ساکشن چربی مورد توجه قرار گیرد. شرایط سنی هم در ایمنی عمل و هم در نتیجه ی نهایی تاثیر گذار است؛ از این رو در این مطلب به بیان سن ساکشن شکم می پردازیم.

  بیشترین سن ساکشن شکم

  در مورد بیشترین سنی که در آن می تواند عمل ساکشن چربی را انجام داد، محددیت خاصی وجود ندارد و تا زمانی که فرد از سلامت جسمی لازم برخوردار باشد می تواند این عمل را به نحو ایمن و کم خطر انجام دهد. بیشترین سن ساکشن شکم هم از این قاعده پیروی می کند. اما به هر حال در بیشتر افراد با افزایش سن استحکام و قوام پوست کمتر می شود و از این رو ممکن است نتایج نهایی ساکشن چربی خیلی جالب و مشابه نتایج عمل جوانان نباشد. علاوه بر سلامت عمومی بدن و سن، کیفیت پوست نیز برای انجام عمل ساکشن چربی های شکمی اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است خانمی با سن حدود سی و پنج سال هم به دلیل اینکه زایمان های متعددی داشته و پوست شکمش شل و ترک های زیادی داشته باشد، کاندید مناسبی برای ساکشن شکم نباشد.

  سن ساکشن شکم

  سن ساکشن شکم

  کمترین سن ساکشن شکم

  هر چند که با افزایش سن ریسک تجمع بیش از اندازه ی چربی های موضعی در ناحیه ی شکم و پهلوها بیشتر می شود اما همانگونه که در اطراف خود می بینید تعداد افراد نوجوان و جوانی که از چاقی شکمی رنج می برند، کم نیست. بعضی از آن ها به دلیل داشتن زمینه ی ارثی در سنین پایین مشکل چاقی شکمی و عدم تناسب اندام دارند. در مورد کمترین سنی که انجام عمل های لاغری و تناسب اندام در آن مجاز باشد، سنین خاصی تعیین شده است.

  متقاضیان انجام این عمل لاغری

  بر اساس نظر بیشتر متخصصان حوزه ی تناسب اندام، ۱۸ سالگی به عنوان کمترین سن برای انجام اعمال لاغری موضعی و تناسب اندام تعیین شده است؛ برخی متخصصان هم سنین بالاتری به عنوان مثال ۲۱ سالگی را به عنوان کمترین سن مجاز اعلام می کنند. البته در موارد بسیار نادری ساکشن چربی برای نوجوانان هم ممکن است انجام شود.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.