با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن عمل لیپوماتیک
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ بدون نظر 83 بازدید

سن عمل لیپوماتیک

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عمل لیپوماتیک جزء ایمن ترین روش های پیکرتراشی میباشد چون در این روش بسیاری از معایب روش های قدیمی لیپوساکشن از بین رفته است و همین باعث شده افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد عوارض مختلفی که در گذشته مشاهده میشد نباشند. برای اینکه با استفاده از لیپوساکشن بتوان به نتایج مناسب دست یافت باید حتما از یک سری شرایط خاص برخوردار بود که سن عمل لیپوماتیک یکی از این موارد است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم تا بتوانید از این روش استفاده نمایید.

کمترین سن عمل لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که برای آن شرایط سرسختانه ای وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افرادی که دچار چاقی در قسمت های مختلف شده اند میتوانند از آن استفاده کنند و به نتایج دلخواه دست یابند. در مورد کمترین سن عمل لیپوماتیک هم باید این موضوع را بدانید که به صورت کلی محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و حتی برخی از افراد میتوانند در سنین نوجوانی از لیپوماتیک استفاده کنند.
البته بسیاری از متخصصان توصیه میکنند تا استفاده از روش لیپوماتیک حتما در سنین بالای ۱۸ سال انجام شود چون این کار باعث میشود فرد به اندامی متناسب تر دست پیدا کند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های لیپوماتیک باید از یک سری شرایط خاص برخوردار بود به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید قبل از هر چیز با پزشک خود مشورت نمایند.

سن عمل لیپوماتیک چند است

سن عمل لیپوماتیک چند است

بهترین سن برای جراحی لیپوماتیک

به طور کلی بهترین سن عمل لیپوماتیک حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۴۵ سال میباشد. افرادی که در این سنین از روش های لیپوماتیک استفاده میکنند کمترین عوارض را مشاهده خواهند کرد. البته این موضوع به شرایط بیمار و وضعیت جسمی فرد نیز بستگی خواهد داشت به همین دلیل ممکن است برخی از افراد در سنین بالا هم بتوانند بدون مشکل از جراحی لیپوماتیک استفاده نمایند.
افرادی که قصد دارند در سنین میانسالی و یا سنین پایین از جراحی لیپوماتیک استفاده کنند باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کنند تا شرایط شان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

نکات مهم در مورد جراحی لیپوماتیک

سن عمل لیپوماتیک تنها یکی از شرایط این روش می باشد به همین دلیل اگر قصد دارید از این روش استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که لیپوماتیک فقط برای افرادی مناسب است که از سلامت عمومی مناسب برخوردار باشند و وزن متناسبی نیز داشته باشند. برای استفاده از لیپوماتیک باید قبل از هر چیز به رژیم غذایی خود توجه بیشتری داشته باشید.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *