با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  شانه کردن موها بعد از کاشت مو
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 1908 بازدید

  امکان شانه کردن موها بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2]

  وقتی افراد به دنبال روش های درمان ریزش مو و یا طاسی سر می روند کی از روش هایی که پیش روی آنها قرار دارد کاشت مو می باشد. اما چیزی که بیش از همه اهمیت دارد این است که شما نسبت به مراقبت های بعد از کاشت مو اطلاعات کافی داشته باشید. زیرا هنگامی که این مراقبت ها را به خوبی انجام ندهید نمیتوانید انتظار داشته باشید به نتیجه دلخواه برسید.شانه کردن موها بعد از کاشت مو یکی از آن مراقبت هایی است که در رابطه با آن صحبت کردیم. در ادامه بیشتر در رابطه با آن توضیح خواهیم داد.

  شانه کردن موها بعد از کاشت مو و شرایط آن

  هنگامی که تصمیم میگیرید که کاشت مو انجام دهید و نسبت به مراقبت های بعد از آن آگاهی پیدا کردید باید در جریان باشید که پزشک اجازه شانه کردن موها بعد از کاشت مو را تقریبا یک ماه بعد از انجام عمل صادر می کند و قبل از آن تقریبا امکان شانه زدن موهای کاشته شده وجود ندارد زیرا به دلیل التهاباتی که روی سر قرار دارد این امکان وجود ندارد. همچنین باید در نظر داشته باشید که این اجازه برای شانه زدن تنها در یک جهت وجود دارد.

  شانه کردن مو بعد از کاشت مو

  شانه کردن مو بعد از کاشت مو

  عوارض شانه کردن موها بعد از کاشت مو

  بسیاری از افراد وقتی عمل کاشت مو انجام می دهند در بسیاری از موارد به مراقبت های بعد از عمل اهمیت بسیار زیادی نمی دهند در نتیجه پس از مدتی متوجه می شوند که انجام عمل آنها با نتیجه مثبت همراه نبوده است و آن را گردن پزشک می اندازند در حالیکه مقصر اصلی خودشان بوده اند.

  به عنوان مثال پزشک تا قبل از یک ماه اجازه شانه کردن موها بعد از کاشت مو را صادر نمی کند اگر این کار انجام شود فولیکول های موی موجود بر روی سر به دلیل اینکه هنوز در جای خود محکم نشده اند به شانه گیر کرده و کنده می شوند همچنین دلمه هایی که بر روی سر قرار دارد امکان خونریزی را افزایش می دهند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.