با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط کاشت ریش
22 دسامبر 2018 بدون نظر 264 بازدید

شرایط کاشت ریش در کلینیک زیبایی

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

عمل زیبایی کاشت مو می تواند در نواحی مختلفی چون ؛ سر ، ابرو ، مژه ، ریش و سبیل جهت بهبود ظاهر و زیبایی افراد و در سنین مختلف انجام شود ، در همین راستا در این مقاله ، شرایط کاشت ریش برای مردان متقاضی این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علل ریزش ریش

● ایجاد اسکار با جای جوش صورت ناشی از اعمال جراحی ، ایجاد زخم و سوختگی
● بی مویی مادرزادی و ژنتیکی
● بیماری لوپوس و آلوپسی آره آتا
● بيماری‌های ايجاد كننده جوشگاه زخم
● عارضه ی التهاب فوليكول های مو

چگونگی کاشت ریش

کاشت ریش با استفاده از موهای طبیعی ناحیه پشت سر یا موهای اطراف سر انجام می شود زیرا این موها از نظر رنگ ، ضخامت و زاویه ی خواب با سایر موهای ریش شباهت بیشتری داشته و نتایج حاصل از کاشت طبیعی تر خواهد بود ، از این رو ابتدا در محل اهداء کننده بیحسی موضعی ایجاد می شود ، سپس به کمک جراحی و یا دستگاه های خاص برداشت فولیکول ، تعداد موهای مورد نیاز به صورت گرافت مو یا به صورت برداشت نواری از ناحیه پشت سر استخراج می شود ، سپس گرافت ها را از هم جدا ساخته و استریل سازی کرده و در نهایت در خط ریش طراحی شده با ایجاد بیحسی موضعی پیوند می زنند ، حدود یک الی سه هزار پیوند مو در ناحیه ی ریش جهت ایجاد تراکم مناسبی از مو انجام می شود .
پس از کاشت ریش ، حدود ۸ الی ۱۲ ماه و در برخی افراد حدود دو سال زمان نیاز است تا کلیه ی فولیکول های پیوندی به رشد طبیعی خود برسند .

شرایط کاشت ریش

در زمینه شرایط کاشت ریش ، این که چه افرادی متقاضی کاشت ریش هستند اهمیت دارد.کاندید مناسب کاشت ریش افرادی هستند که به هر دلیلی دچار بی مویی یا کم پشتی مو در ریش و خط ریش بوده و خواستار ریش مرتب تر و پرتراکم تری هستند ، این افراد چنانچه از وضعیت سلامت کاملی برخوردار هستند ، سن آنها حداقل ۲۵ سال تمام باشد و به مقدار لازم مو در بانک موی پشت سر ، گردن ، سینه و دیگر نواحی بدن دارند ، می توانند عمل کاشت ریش را انجام دهند .
در سنین ۲۵ سال ، امکان رشد طبیعی ریش و پرتراکم شدن آن وجود دارد ، از سوی دیگر سطح هورمون های فرد به سطحی می رسد که ریزش ریش کمتر رخ خواهد داد ، در واقع به اندازه پایه ای خواهد رسید و هم اینکه نتایج کاشت در این فرد به دلیل بالا رفتن سن ، رضایت بخش تر خواهد بود زیرا در این سنین فرد انتظارات معقول تری از عمل کاشت خواهد شد .
در صورتی که فرد از بانک موی مناسبی در ناحیه پشت سر برخوردار نباشد ، می توان از موهای ناحیه ی گردن ، سینه ، کمر و حتی پاها نیز استفاده کرد .

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

برچسب ها
به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *