با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی مردانه
  15 آگوست 2018 بدون نظر 263 بازدید

  شرایط کاشت موی مردانه برای رفع طاسی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  جالب است بدانید اگرچه طاسی ارثی با هورمونهای جنسی مردانه ارتباط دارد اما دلیل اصلی آن ناشناخته است. متخصصان معتقدند افزایش سطح “دی هیدروتستسترون” در تارهای مو چرخه رشد مو را کوتاه می کند اما همانطور که میدانید بهترین درمان ریزش مو ، کاشت مو میباشد که پزشکان با توجه به شرایط خاص آن را بر روی افراد انجام می دهند. اما سوالی که مطرح می شود این است که شرایط کاشت موی مردانه چیست؟ در این مقاله تلاش کرده ایم تا به این پرسش پاسخ دهیم و بخشی از ابهامات را برطرف کنیم. با ما همراه باشید.

  ریزش مو

  ریزش موی مردانه یا همان طاسی ارثی در میلیون ها نفر در دنیا رایج است. طاسی ارثی با ریزش مو به صورت M شکل شروع می شود و به مرور زمان به ناحیه جلوی سر و کناره های سر کشیده می شود. این عارضه می تواند در مردان یا زنان رخ دهد هرچند شیوع آن در آقایان بسیار بالاتر است. از نظر عاطفی طرز برخورد آقایان در رابطه با طاسی نسبت به خانم ها بسیار متفاوت است. ریزش مو در مردان وضعیت نامطلوبی تلقی شده ولی حداقل پدیده قابل انتظاری بوده و جزئی از زندگی مردانه محسوب می شود در حالیکه ریزش مو درخانم ها ویران کننده بوده و به هیچ عنوان پذیرفتنی نمی باشد.

  ریزش موی سر

  ریزش موی سر

  شرایط کاشت موی مردانه

  یکی از مواردی که میتواند بر ریزش موی مردانه تاثیرگذار باشد، پوست و موی چرب می باشد. دلیل این مسئله آن است که هورمون های مردانه هم بر فولیکول مو اثرگذارهستند و هم موجب افزایش ترشح غدد چربی پوست می گردند ولی چربی زیاد مو یا شوره شدید نقشی در بروز طاسی با طرح مردانه ندارند. همانطور که گفته شد برای اینکه بتوانید با استفاده از کاشت مو به درمان ریزش مو بپردازید در ابتدا باید علت ریزش مو را پیدا کنید در واقع این مورد یکی از اولین شرایط کاشت موی مردانه می باشد.

  شرایط کاشت موی مردانه

  کاشت مو برای مردان

  علت ریزش مو

  هر چقدر که شما برای انجام کاشت مو تلاش و هزینه کنید. در صورتی که پزشک مربوطه نتواند علت درست ریزش مو را انتخاب کند و با استفاده از روشی نادرست به درمان بپردازد مطمئن باشید که پس از مدتی شاهد ریزش موهای کاشته شده نیز هستید. یکی دیگر از شرایط کاشت موی مردانه باید به داشتن بانک موی قوی اشاره کرد. اینکه شما در پشت سر خود از موهایی ضحیم و قوی بهره مند باشید در رسیدن شما به موهایی پرپشت و خوش حالت کمک بسیار زیادی می کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.