با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ضرورت کاشت ابرو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 489 بازدید

  ضرورت کاشت ابرو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  معمولا افراد زیبایی را به گونه های مختلف توصیف می کنند اما باید بدانید که معنی و مفهوم زیبایی در هر فرد به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع با کنار هم قرار دادن قسمت های مختلفی از ظاهر می توان گفت که فرد مورد نظر زیبا است یا خیر. یکی از مهم ترین اجزای زیبایی به خصوص زیبایی صورت ابرو می باشد. معمولا خانم ها بیش از آقایان به ابرو اهمیت می دهند و دوست دارند که همیشه ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند.برای دانستن پاسخ این سوالات با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا در رابطه با ضرورت کاشت ابرو توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  ریزش موهای سر

  با توجه به این که ریزش مو علاوه بر ناحیه های سر در نواحی مختلف بدن هم شیوع پیدا کرده است بنابراین همه افراد نمی توانند ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند. اکثر خانم ها بر این باورند که با انجام تاتو و هاشو ابرو می توانند ابروهایشان را همانند گذشته به شکل قبل برگردانند اما واقعیت بر این است که هاشور و تتو ابرو نه تنها ابرو را به حالت طبیعی بر نمی گرداند،

  مصنوعی بودن موهای کاشته شده

  بلکه معایبی همچون مصنوعی بودن ظاهری، استفاده از رنگ های شیمیایی، محدود بودن مدل های ابرو، درد و خطرات ناشی از انجام ابرو را داراست. در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده است کاشت ابرو یکی از بهترین روش های درمان ریزش ابرو می باشد. اما ضرورت کاشت ابرو در چیست؟ چرا پزشکان کاشت ابرو را بهترین روش درمان می دانند؟

  ضرورت کاشت ابرو

  کاشت ابرو چه ضرورتی دارد

  ضرورت کاشت ابرو

  یکی از راه حل هایی که باعث می شود ابروهایتان همانند گذشته کشیده و پر پشت باشد کاشت ابرو است، باید بدانید که اصول و قواعد و قوانین کاشت ابرو همانند کاشت مو می باشد با این تفاوت که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس تر بوده نیاز به دقت و ظرافت های بالایی می باشد.

  اما دلیل اصرار پزشکان به انجام کاشت ابرو و همچنین ضرورت کاشت ابرو را طبیعی بودن آن و همچنین عوارض بسیار کم آن برای بیماران می دانند. در واقع روش های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارد ولی هیچ کدام از آنها همانند تتو و یا هاشور مصنوعی نبوده و هیچگونه خونریزی و جراحی را با خود به دنبال ندارند. به همین دلیل است که پزشکان برای داشتن ابرویی طبیعی و پرپشت کاشت ابرو را به بیماران خود توصیه می کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.