با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ضرورت کاشت مو
  15 آگوست 2018 بدون نظر 269 بازدید

  ضرورت کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در رابطه با کاشت مو باید بدانید که این عمل به صورت سرپایی و بی حسی موضعی انجام می ‎شود و به همین دلیل نمی توان آن را یک جراحی به شمار آورد. در این فرایند، یک نوار باریک از ناحیه پشت سر برداشته و به واحدهای فولیکولی تقسیم و در قسمت جلوی سر کاشته می‎شود. اما ضرورت کاشت مو در چیست؟ چرا پزشکان این روش را برای درمان ریزش مو به بیماران معرفی می کنند؟ در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با ضرورت کاشت مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  کاشت مو

  همانطور که میدانید کاشت مو یکی ازبهترین روش های درمان ریزش مو است که تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی افراد و همچنین سلامت روحی و جسمی آنها دارد. کاشت مو به روش های مختلف انجام می شود و در تمامی موارد منجر به رشد موها می شود مگر در صورتی که عمل کاشت به خوبی انجام نشده باشد و فولیکول های مو در حین انتقال دچار آسیب شده باشند.

  کاشت موهای جلوی سر

  کاشت موهای جلوی سر

  ضرورت کاشت مو

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریزش مو می شود اما شایعترین نوع ریزش مو درآقایان آلوپسی آندروژنتیک می باشد. در این بیماری فولیکول های موی سرکه درحال ساختن موهای سالم و ضخیم هستند، تحت تأثیر سه عامل ژنتیک، هورمون های مردانه و زمان به تدریج شروع به ساختن موهای ضعیف تر، نازک تر،کوتاه تر و شکننده تر می کنند. موهای ضعیف در نهایت بسیارکوچک، باریک و تقریباً نا پیدا شده و عاقبت فولیکول این مو مرده و از بین می رود و دیگر مویی ازآن بوجود نمی آید.

  ضرورت کاشت مو چیست

  ضرورت کاشت مو چیست

  همین مسئله ضرورت کاشت مو را نشان میدهد که افراد پس از، از دست دادن موهای خود دچار درگیر مشکلات زیادی می شوند به سراغ درمان های فراوانی می روند و نتیجه مطلوبی دریافت نمی کنند نا امید و افسرده به کاشت مو روی می آورند در صورتی که باید بدانند تنها روش درمانی که نتیجه بخش خواهد بود و از همان اول باید به سراغ آن بروند کاشت مو می باشد.

  رضایت از کاشت مو

  زیرا ضرورت کاشت مو بر این است که نتایج آن آنقدر رضایت بخش بوده است که اکثر بیماران حاضرند از آن استفاده کنند. کاشت مو به روش جدید راحت، قابل پیش بینی و نتایج آن مورد رضایت اکثر بیماران است. این فرایند با استفاده از تجهیزات جراحی انجام و علائم حیاتی بیمار مرتبا کنترل می‎شود اما رعایت نکات ایمنی جهت حفظ سلامت بیماران و دریافت نتایج بهتر، ضروری است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.