با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو
  1 آگوست 2018 بدون نظر 4060 بازدید

  علائم و درمان نکروز پوست پس از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 22 میانگین: 2.7]

  کاشت مو درمانی می باشد که آخرین راه حل برای افرادی خواهد بود که به ریزش موی بدون بازگشت دچار شده اند، کاشت مو مرحله ای بسیار حساس می باشد که عوامل مختلفی باعث می گردد که رشد موهای کاشت شده با حالتی عادی صورت نگردد و عمل کاشت با مشکل روبه رو گردد ، یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از کاشت مو ایجاد گردد نکروز پوست سر می باشد اما  علائم و درمان این بیماری پس از کاشت مو چیست.

  نکروز پوست

  نکروز یا همان بافت مردگی پوست پس از کاشت مو به مجموعه ای از سلول ها و بافت های مرده پوست سر گفته می شود که در یک نقطه تجمع پیدا می کنند.

  نکروز پوست

  علائم نکروز پوست

  همواره یک عامل خارجی در زمان کاشت مو مثل سم عفونت، سم باکتریایی و یک تروما موجب می گردد تا سلولهای پوست سر دچار مرگ شوند و در یک قسمت پوست پس از کاشت بخشی تیره ایجاد شود ، در نکروز خفیف فقط فولیکول های مو آسیب می بینند ولی پوست سر سالم می ماند ولی در نکروز شدید یک تکه بزرگ از پوست سر کاملا موهای آن از بین می رود و به بافت زیرین خود می چسبد و در آنجا اسکار ایجاد می شود و بدون مو باقی می ماند.

  درمان سریع این مشکل پوست و مو

  اگر کاشت مو توسط متخصص با تجربه انجام گیرد به دلیل توجه به نکات بهداشتی و ضد عفونی نمودن پوست سر احتمال بروز نکروز پس از عمل کاشت  بسیار کم خواهد بود اما اگر این عمل توسط افراد غیر متخصص صورت بگیرد خطر بروز نکروز بسیار بالا خواهد بود، خطر بروز نکروز در پوست سر بدین جهت ایجاد می گردد که افراد غیر متخصص به آناتومی پوست سر و مسیر عروق پوست اطلاع دقیقی ندارند و در کاشت مو تکنیک مناسبی را به کار نمی برند ، زخم ایجاد شده بر اثر نکروز با پانسمان و ضدعفونی شدن پس از چند هفته رفع می گردد و پس از بهبود دوباره می توان روی پوست آن نقطه کاشت مو انجام داد اما اگر نکروز بسیار شدید باشد باید با انجام جراحی و برداشتن بافت آسیب دیده به وسیله متخصص جراحی پلاستیک بدن آثار نکروز را ترمیم نمود.

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  کلینیک های زیبایی برای درمان ریزش مو

  نکروز پوست سر بعد از عمل کاست مو عارضه ای نادر می باشد که اگر عمل کاشت مو توسط متخصصان پوست و مو انجام گیرد خطر احتمال آن در پوست صفر خواهد بود اما اگر عمل کاشت توسط افراد غیر متخصص انجام شود که به عروق پوست آشنایی ندارند احتمال وجود خطر نکروز وجود دارد.

  به طور کلی این عارضه از بیماری های شایعی است که در زمینه کاشت موی طبیعی اتفاق می افتد. شما عزیزان که داوطلب کاشت مو هستید باید به بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو مراجعه نمایید تا از عواقب کاشت مو در امان باشید.

  به هر حال اگر با این بیماری پوستی مواجه شدید می توانید با مراجعه به کلینیک های تخصصی زیبایی این مشکل خود را رفع نمایید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.