با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  علت جوش زدن روی سینه
  20 نوامبر 2018 بدون نظر 396 بازدید

  علت جوش زدن روی سینه

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  هیچ فردی از دیدن جوش روی هر نقطه از صورت و بدن خود خوشش نمی آید و هر فردی در هر سن و موقعیتی ممکن است به جوش در نواحی مختلف بدنش چون روی سینه دچار جوش شود و افرادی که دچار جوش های مختلف می شوند باید در وهله نخست نوع برخورد با جوش ها و علت آنها را به خوبی بدانند و در گام بعدی درمان مناسب با نوع جوش ها را در پیش بگیرند اما علت جوش زدن روی سینه چیست.

  جوش زدن سینه

  جوش زدن بر روی سینه عارضه بسیار متداولی می باشد که به سن و جنس خاصی محدود نخواهد بود و ممکن است هر فردی بنا به دلایل مختلف دچار انواع متفاوتی از جوش ها شود که در مورد تمام این جوش ها دستکاری نکردن و رعایت نکات مختلف مراقبت از پوست بدن و درمان مختلف تخصصی و تجربی باعث بهبود و رفع این جوش ها خواهد شد و همواره رعایت نکات بهداشتی خاصی در فرد موجب می گردد تا این جوش ها دوباره در روی سینه و بدن ایجاد نشوند.

  علت جوش زدن روی سینه

  جوش روی سینه به علت های مختلفی چون رژیم غذایی پر چرب، مصرف بیش از اندازه شکلات، استرس، تغییرات هورمونی، پوشیدن لباسهایی با یقه تنگ، عدم استحمام پس از ورزش کردن، ترشح بیش از حد چربی از غدد پوست سینه، استفاده زیاد از لوسیون های بدن پر چرب که منافذ پوست را مسدود می نمایند، مصرف برخی از داروها و اشعه مستقیم نور آفتاب موجب می گردد تا جوش های زیر و درشت متفاوتی بر روی سینه ایجاد شود.

  علت جوش زدن روی سینه

  علت جوش زدن روی سینه

  درمان جوش روی سینه

  – پس از ایجاد جوش بر روی سینه ناحیه مورد نظر باید روزی دو بار با صابون شستشو شود.
  – پس از ورزش کردن پوست دچار تعرق می شود و محیطی مناسب جهت رشد باکتری ها خواهد بود بنابراین باید پس از هر فعالیت ورزشی دوش گرفته شود.
  – پس از ایجاد جوش بر روی سینه محصولات و کرم های حاوی سولفور و ریسورسینول و بنزوئیل پروکساید باعث رفع این جوش ها خواهند شد.
  – ماساژ پوست سینه با روغن درخت چای در کاهش آکنه آن بسیار موثر خواهد بود‌.
  – تهیه برگ آلوئه ورا و خارج کردن ژل تازه آن و قرار دادن این ژل و ماساژ پوست سینه با آن به مدت چند دقیقه و قرار دادن ژل به مدت نیم ساعت تا چند روز بر روی سینه موجب از بین رفتن جوش ها و کاهش قرمزی و التهاب ناشی از جوش ها به مرور خواهد شد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.